SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój Prywatny Trener

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
post wyzej chyba jest napisane - to do goscia co sie pytal o koszta
a swoją drogą zobaczymy jak to wypali

kto będzie tym tytułowym 'trenerem' ?
rozumiem ,ze bedzie to pare osob z roznych dziedzin?
trzeba sprawdzic i przetestowac, tzn. dać wg mnie 1-2 osoby na poczatek za free ,zeby sprawdzic jak to 'działa'

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-02-08 10:13:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 500 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3907
wiem nie zauwazylem i nie edytowalem

a kto by prowadzil osobe bedaca na dopingu chodzi mi o dietę oraz dopasowanie treningu pod dana osobe??

czy to beda teoretycy , wiadomo trening oraz dieta znacznie rozni sie od tej dla osoby bedacej na bombie , i jesli mial bym juz placic (w sumie to smieszna kwota w porownaniu z realnymi stawkami) to chcialbym aby prowadzil mnie ktos praktykujacy a nie teoretyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzydziesty trzeci

za 95 zł (a potem 50 zł) to wole sam się poprowadzić i kupić se jakieś suple
oferta dobra ale dla osób poważnie myślących o kulturystyce, dla przeciętniaka, to raczej nie przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
jak by nie patrzył forum się rozwija w bardzo dobra stronę. działy z trenerami są bardzo dobry pomysłem. Ktoś podsunoł pomysł żeby jedną osobę dać na testy to też dobry pomysł. Najlepiej jak by ten wątek by był otwarty i każdy by mógł zobaczyć jak to wygląda itd. A potem closed i czekamy na chętnych myślę że nie będzie brakować ich sam w sumie bym poszedłem to tylko że z kasą u mnie krucho. Jestem uczniem to wiecie....

Chyba że zamiast kupić miesięczny bilet do szkoły (90zł) to kupie trenera a do szkoły na okazje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 500 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3907
jedną osobę dać na testy to też dobry pomysł

jedna osobe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4934
Witam. Pomysł świetny. Moim zdaniem ludzie którzy ciężko pracują, żeby zdobyć, poszerzać i aktualizować swoją wiedzę z danego zakresu, mają pełne prawo, żeby być za dzielenie się tą wiedzą wynagradzani. Niektórym wydaje się że jak twoja praca nie polega np. na kopaniu rowów, to powinieneś się nią dzielić za darmo "bo to dla ciebie przecież 15 min. roboty". Poza tym odpłatność za konsultacje spowoduje że nikt nie będzie mi wciskał na siłę bezsensownych i drogich supli, żeby w ten sposób zarobić. Sam bardzo chętnie skorzystam z oferty działu, ale ustalając jej ceny musicie mieć na uwadze, że są na rynku oferty 24 h kompleksowej obsługi trenersko dietetyczno suplementacyjnej (nie mam pojęcia jak z ich jakością) w cenie ok 250 zł za 6 miesięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
no może być więcej niż jedna nie mam nic przeciwko temu. Jak ceny były by niższe. To pewnie chętnych było by dużo więcej. Bo nie ma co tu ściemniać że na forum większość ludzi to albo podstawówka, gimnazjum, licea, technika, zawodówki i potem studenci. I przeważnie u tej grupy ludzi jest ciężko z kasą na takiego typu rzeczy. a drugiej strony ktoś już napisał 50zł i cały miesiąc zapier**** zobaczymy zobaczymy jak to będzie się rozwijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
W kazdym biznesie sa promocje, a co do dopingu to zalegalizowany w sumie nie jest... z drugiej strony praktykow tez nie brakuje.
Mozna brac odpowiedzialnosc za ulozenie diety lub treningu i pozniej wybronic sie w sadzie w razie czego.
Jednak po rozpisaniu cyklu substancji jak hormony... chyba ze anonimowo..
Tylko lekarz ma prawo do oficjalnego zapisania takiej terapii..

Temat jest takim "badaniem rynku" .

Jesli chodzi o dzialy prowadzone przez "trenerow" to nie sadze by wiele stracily, tzn kto czyta ten wie co robic.

Zauwazcie ze poprawkami planow "dla dzieciarni" moderatorzy i tak malo kiedy sie zajmuja.
Dziennie dostaje po kilka powiadomek, ale jedyne co moge drobic to wskazac wlasciwe linki i poprosic o powrot po przeczytaniu ich tresci . Wtedy ewentualna poprawka jest juz minimalna a user uczy sie wiecej.

Rozni sie to jednak drastycznie od prawdziwego prowadzenia treningowego, kiedy np prowadzi sie kogos startujacego na bardzo wysokim poziomie kto jednak sam nie poziada zbyt wiele wiedzy czy pewnosci siebie w jej stosowaniu... albo powaznie podchodzi do pracy zawodowej czy studiow i nie ma czasu by poswiecic lata na zbieranie odpowiednich doswiadczen.

pozdr

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
"Moj prywatny trener" dotyczy tylko kulturystyki czy takze trojboju silowego?

Powiem szczerze, ze jestem zainteresowany. Bo jestem ciekaw jak to wszystko wyjdzie...

Byloby idealnie, gdyby wszystko ruszylo 1 marca, bo wtedy chce zaczac kolejna faze moich treningow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 57 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12926
Kopiuje tu swój tekst z testowego dzialu odchudzania bo trening jest mi bliższy więc i dyskusję wolalbym prowadzić w takim samym gronie

ona1983 :
Pomysł dość ciekawy, tylko zastanawiam się czy Trenerzy będą mieć jeszcze czas, żeby odpowiadać innym osobom, które nie zapłaciły za tą poradę??

Dokładnie to miałem na myśli pisząc czy sfd na tym nie straci. Myślę jednak że osoby, które będą chciały zapłacić za tego typu porady będą raczej należały do nowych użytkowników. Zanim zapłacą kasę za wirtualnego trenera będą chciały wiedzieć za co płacą bez kopania w archiwum.
Jeśli więc Prowadzący przestaną się odpowiednio "sprzedawać" na forum to ciężko będzie uwierzyć na słowo, że posiadają odpowiednią wiedzę.
Inną sprawą jest to że tam gdzie zaczyna się kasa kończą się sentymenty.
Na tym i innych forach nie tylko kulturystycznych widziałem wiele takich przypadków gdzie na komercji tracili zwykli użytkownicy, bo ludzie z największą pasją i wiedzą "zabierali swoje zabawki i szli do innej piaskownicy"

Płatność sogami jako zamiennik do normalnej płatności ,to wcale nie taki głupi pomysł, pod warunkiem, że takie sogi można by wymienić na wymierne wartości.W końcu serwis zarabia na popularności, a ta jest tym większa im bardziej fachowe porady można na nim znaleźć.Fachowcy mieli by wtedy większą motywację do dzielenia się swoją wiedzą na forum. Do tego jednak system sogów musiałby być dokładnie przemyślany.

pozdrawiam

dodatek:
Dochodze do wniosku, ze jednak samo forum w ogolnym rozrachunku moze na tym stracic w dlugofalowej perspektywie(obym sie mylil)
Jestem jednak za - kazdy ma prawo do wynagrodzenia za dzielenie sie swoja wiedza i czasem a swiat idzie w kierunku komercji i nalezy nauczyc sie zyc ze swiadomoscia ze wiedza to wartosc wymierna.

nic na siłę - weź większy młotek!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam w nowym dziale

Następny temat

gdzie kupowac sprzet na silownie

WHEY premium