SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gdzie kupowac sprzet na silownie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
siema , jest sprawa chcem sobie urzadzic mala silownie w domu , chcem na ten cel wydac jakies 2500 zł

chcem kupic sztange prosta , lamana , dwa male gryfy obciazenia okolo 150 kg i do tego jakis atlas zeby byl wyciag gorny to najwazniejsze i modlitewnik , no i bramke na przysiad sam sobie zrobie :) i mam pytanie czy znacie jakis wmiare dobry i rzetelny sklep w necie gdzie moglbym sprzet zakupic ?? zeby altas nie latał jak szmata na disco i obciazenia nie byly z piasku :/

jesli ogolnie macie jakies porady dot domowej silowni bede wdzieczny

pozdro

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9028
Odświerzam . Potrzebny sprzet na silownie za ok 1500 zl ? Co polecacie . Co myslicie o takim zestawie

http://allegro.pl/2011-marbo-zestaw-10-s-kompletna-domowa-silownia-i2009548500.html


http://allegro.pl/marbo-semi-pro-17-s-lawka-stojaki-3w1-ciezary-i2014595239.html


Cwicze sam . Moje pytanie czy na tych stojakach bez asekuracji sam zrobie np skos w góre , czy łatwo bedzie " podejsc" pod przysiad . Posaiada ktos moze zestaw z Marbo ??

Zmieniony przez - darek997 w dniu 2011-12-30 17:18:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
2.500 powinno ci starczyc na wszystko w keltonie. co prawda nie cwiczyłem na tym sprzęcie ale wygląda porządnie i wszycy go chwalą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
kelton ma takie koszty wysylki ze mu na wysylke nie styknie

ale w sumie to racja moze i da rade tylko jeszcze obciazenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
allegro mozna tam dobre rzeczy znalesc i tanio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936
ja bym ci proponował jeszcze laweczke ze skosami w dół i do gory nie musi byc rozpietek to według mnie lepiej robic hantlami co do nog raczej tez nie bo bedzie przy atlasie :) wiec najprostsza ale i mocna ławke bym ci polecał !!!

rob to co kochasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
kupuj co chcesz tylko nie pisz chcem...

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Allegro. Tam sa wszystkie znane firmy i ceny sa promocyjne do tego. Jak kupisz produkty za taka kase z jednej firmy to spodziewaj sie rabatu 5%.
Pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
heheh chcę
na allegro troche boje kupować ławki znaczy boje sie tego ze moge tam gowno jakies dostac :/

jesli chodzi o keltona

http://www.kelton.pl/zestaw_max.php
taki zestawik 1200zł
do tego
Gryf prosty 213 cm - 100 zł
+
http://allegro.pl/item162352124_super_zestaw_dla_silaczy_117kg_promax_gryf_182cm_.html

600zł

+ obciarzenie jakies dodatkowo

ps ale dlaczego wyciagi z keltona nie maja obciarzenia

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
jeszcze mam jedna mozliwosc , w domu mam migomat , tig , spaware , i gaz :D wiec mysle o tym zeby lawki sobie moze zrobic samemu i bede pewny ze beda solidne chyba taniej mi wyjdzie jak kupowac

bo kiedys kupilem lawke z allegro latala jak żyd po pustym sklepie :/

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
uno- na allegro nie ma takiej mozliwosci zeby ci nie przyslali bo
1) ławki sa wystawiane od nowych oryginalnych firm sa to hurtowe wyprzedarze badz nowmalna sprzedaz
2)wystawiaja fakture vat na zyczenie
3) jesli juz bedzie jakies nieporozumienie to zawsze sie da dogadac(nie w sensie ze kupiles i zaplaciles i mowisz mu no dobra to nic)

duo-istnieje odebranie przesyłki za pobraniem.
A propo : jak by ci nie chcieli przyslac paczki badz czegokolwiek to toczy sie postepowanie w tej sprawie i gosciowi przychodzi wezwanie do sadu


Czemu nie warto za bardzo robic sprzetu w domu:
- jak chcesz to rob-ale nie pisz potem ze masz nierownomierne przyrosty badz jakies wady postawy
-moze wychodzi tanio ale pospawac tez trzeba umiec.
To tyle ode mnie.
Pozdrowienia.



Zmieniony przez - zaskron w dniu 2007-02-09 14:30:56

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
siema
jak ci sie nie spieszy bardoz z silka to od czerwca wznawiam prodykcje znaczy sie robie sprzet na silke lawki itp. kilkanascie osob z frum mam moj sprzet wiec mozesz popytac i poszukaj w wyszykiwaece byly ruzne temay o tym.
jeszcze skad jestes bo wysylka takiego sprzetu faktycznie nie jest tania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój Prywatny Trener

Następny temat

Witam w nowym dziale!!

WHEY premium