SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój Prywatny Trener

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
ja uwazam, ze wydac stowke na raz i przekonac sie czy to dziala czy nie to nie jest jakis niesamowity wydatek. no bo przeciez jesli komus sie nie spodoba, to nie podpisuje umowy jak z operatorem sieci komorkowej i nie musi bulic co miesiac przez dwa lata czy chce czy nie
jestem gotow sprobowac tego rozwiazania, jednak mam pewne watpliwosci, ktore prosze rozwiac:
1) jestem ektomorfikiem a z tymi to jak kazdy wie - trudno. czy trening bedzie ulozony rowniez pod takie cechy?
2) mam wymagajace studia, w sensie, ze nie mam calych dni wolnych jak w gimnazjum by przesiadywac na silce, mozna to porownac do pracy - w takiej sytuacji trener powinien uwzglednic to w poradach
3) najwiekszy problem jest chyba od zawsze z dieta, bo co gdzie nie patrze, to poczatkujacy pytaja sie o suple, to od razu najpierw dieta. wiem, ze jest ona wazna i sadze, ze tutaj jest najwieksze pole do popisu dla trenerow - poniewaz ulozenie dobrej diety, ale takiej... realnej! dla mnie graniczy z cudem. za sama diete moglbym nawet zaplacic, ale tak rozpisana, bym sie jej naprawde trzymal, bo nie raz dieta fajnie wyglada na rozpice, ale w praktyce jest nie do utrzymania.
zycze powodzenia temu dzialowi i trenerom!
PS. Nie bardzo rozumiem, placac za ten trening jestem pod opieka wszystkich "pracujacych trenerow" czy tez zajmuje sie mna tylko jeden?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ser
dieta i reszta bedzie ukladana indywidualnie
to podstawowe zalozenie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11455
Więc.. też się "zapiszę"

Strenght&Honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5545
Ja już kminie hajs hehehe , zawsze z dietką miałem mega kłopoty ! Udręka w****iaj***

assalam aleykom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
Bul, dieta to podstawa piszesz - mam nadzieje, ze wiecie na co sie piszecie? bo kazdy kto sie do Was zglosi z pewnoscia bedzie mial problemy z dieta, a bedzie trzeba podejsc indywidualnie, a nie zarzucic wszystkim jedna dietke - porywacie sie na heroiczna robote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 773 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12430
hehe bez przesady mimo wszystko za coś się płaci ; )
myśle że będzie profesionalnie...

żyje jak inni śnią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 798
Cheese

ale to ty sie masz dopasowac do diety a nie dieta do ciebie

myslisz ze powiesz lubie frytki, browar i chipsy ulozcie to tak zebym chudł?

jasne ze mozesz powiedziec czego nielubisz a co preferujesz ale gwarantuje ci ze zdrowa dieta dla wiekszosci ludzi oznacza 80% tego co im niesmakuje lub toleruja z trudem i 20% tego co im smakuje i z checia by jedli

to co mozesz ustalic to godziny i czestotliwosc posilkow dopasowana do twojego trybu zycia, rozkladu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
no to nic tylko czekac na rozpoczecie
nie wiem tylko jak trenerzy rozwiaza sprawe poprawnego wykonywania cwiczen, tu juz chyba pomocny moze byc tylko instruktor na silowni.
wlasciwie tutaj bedzie drugi pies pogrzebany! (po diecie) bo kazdy wie, ze mozna zrobic i z 50 powtorzen bezsensownie zle technicznie wykonanego cwiczenia, a jak instruktor pokaze co i jak to i 15 sie nie zrobi...
jakie jest Wasze stanowisko w tej sprawie, przyszli on-line trenerzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaki problem nakrecić film telefonem 5-10sekund i umiescic go na serwerze
w razie wątpliwosci

sam tak zrobilem w topiki Anabola obrazujac trening karku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Jak chcesz wiedziec jak wyglada poprawa techniki przez internet to zobacz moj test.
https://www.sfd.pl/TEST_:_Show_must_go_on!_Nitric_Blast+Xpand_by_Thiago_-t309437.html
Poogladaj filmiki z pierwszych treningow, a potem z ostatnich. Zobacz roznice...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam w nowym dziale

Następny temat

gdzie kupowac sprzet na silownie

WHEY premium