SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój Prywatny Trener

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
dwudziesty!
edit: dwudziesty pierwszy!

Zmieniony przez - loot w dniu 2007-02-08 00:01:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Chciałem coś napisać... potem zmieniłem zdanie, raz że źle raz że dobrze... Ale poprostu zaczekam i zobacze co z tego wyniknie, ale jedna sprawa:

Skoro już będziecie pożądną (a teraz to nie?! ) kase trzepać to zajmijcie się bardziej tym forum! Bo nie raz siada serwer,teraz np. czekam na produkty progresu i jakieś dziwne rzeczy się dzieją na sklepie itd. itp. - Ot taka cicha prośba zwykłego szarego użytkownika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
W sumie nie jest to moja inicjatywa , ale pomysl wcale nie jest nowy.

A co do skutecznosci... jakos to jednak dziala...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 57 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12926
Dziala, dziala - pod warunkiem ze delikwent jest zdyscyplinowany i posluszny
Jak bedzie mial kase wydac na to, to sa dwie opcje:
pierwsza-szkoda mu wydanej kasy wiec sie slucha
druga - drze morde bo oczekuje cudow "bo przeciez zaplacil!"

pozdrawiam

nic na siłę - weź większy młotek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zrozumiale, iz pojawiaja sie watpliwosci, pytania itd
heh osbiscie przywyklem do tego
Przypominam sobie krzyki przy zakladaniu dzialu testowego czy ostatnio odchudzania

Porownania i przekonanie, ze bedzie to drugi fitnnes okazaly sie smieszne
ale i po co zakladac podobne dzialy
Dzial jest inny, specyficzny i nie ma nic wspolnego z fitnesem ale i skierowany do zupelnie innej grupy userow, ktorej okazał sie niezbedny i pomocny

Podobnie bedzie tu
Dzial takze bedzie dla ograniczonej grupy userow. Moze z mniejszą wiedza a moze i nie. Moze dla tych którzy nie chca uczyc sie na swoich bledach i chca zaufac fachowcom.
Potrzebuja sensownego prowadzenia i chca korzystac z czyjejś, ogromnej wiedzy, mysla powazniej o tym sporcie itp, itd

Nie jest ciekawą wizja ale tez gwarancją wlasciwej drogi bycie prowadzonym przez takiego speca od odzywiania jak Charon a nie szukanie po tablicach, ksiazkach, opracowaniach itp?
Czy wiedza Wodyna w temacie treningu nie imponuje?
Zerknijcie na ten profil http://kaizenpolska.pl/index.php?id=33
oraz poczytajcie wypowiedzi Jacka, jego wiedza doswiadczenie i wyksztalcenie

Czy to nie wyglada swietnie, byc pod scisła kontrola ty postaci?


Dzial ruszy prawdopodobnie w marcu, na pelnych obrotach
pojawil sie wczesniej bo takze wasze rady i opinie sa cenne a i czasem moga wniesc cos dobrego do realizacji pomyslu

Podobnie z innymi nowymi dzialami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Zapowiada sie ciekawie...


Mysle ze poczatek moze byc trudny zeby rozruszac ten dzial. Wydaje mi sie ze dobrym pomyslym bylo by gdyby jedna osoba zostala pokierowana za darmo w ramach pokazowo-reklamowych. Jakas kobieta najlepiej.

Pokazecie wtedy jak to bedzie wygladac i na jakich zasadach. Bedzie widac zarysy tego jak to wszystko dalej sie potoczy.

Jeszce takie pytanie czy jesli juz sie zgodzi na to jakas osoba to czy bdzie ogolny dostep, czy tylko trenerzy i klient ?

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2007-02-08 09:36:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko ty i trenerzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozwazane sa rozne kwoty
mowie otwarcie

95zł pierwszy
50 kolejne miesiące
około tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 500 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3907
skoro to juz oficjalnie zalegalizowane jest na sfd
mam pytanie ile bedzie kosztowac konsultacja dietetyczna oraz dopasowanie terningu pod osobe bedaca na dopingu i z kim byl to konsultowac mial??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Fajnie,
ciekawe, ilu będzie chętnych...

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam w nowym dziale

Następny temat

gdzie kupowac sprzet na silownie

WHEY premium