SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój Prywatny Trener

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
To bardzo dobra cena

Takie stawki mam osobiście tylko dla młodziezy uczącej się

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 773 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12430
jakbym był zaczynającym przygodę z siłownia , to może.
straciłem ponad 3 lata przez swoje blędy więc dla początkujących z kasą,
plan fajny.
choć mnie nie stać i nie skuszę się, a możę teraz już się obejdę bez tego...

powodzenia.

Zmieniony przez - debe w dniu 2007-02-11 16:03:50

żyje jak inni śnią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dokładnie - trenując "na pałkę" często tracimy czas, zdrowie i kasę na niewłaściwą suplementację (najczęsciej niepopartą odpowiednim odżywianiem)...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Mnie na pewno nie bylo stac i wiem ze gdybym dawno temu zaczal profesjonalne treningi bylbym o niebo lepszy, bo przeciez wiele sie mozna nauczyc od dobrego trenera. niestety juz jako nastolatek widzialem co to za "instruktorzy" sie wozili w moim miescie.
Dziwi mnie ilu moich znajomych po osiagnieciu szczytu formy na dobrym planie wracalo do "gazetowki" aby sprawdzic czy teraz podziala, albo "dla odmiany".. Szybkie spadki, przetrenowanie i po przerwie powrot do racjonalnosci. Naukowo opracowany plan ma zmiany zaprogramowane w konkretne cykle a nie masowka za masowka, w dodatku pierwsze cwiczenia i zalozenia bez zmian.
Smieszne..

W dziale Trening napisalem juz wieeele na ten temat, jednak urok prostackiej formulki 3 cwiczenia/ilosc serii / ilosc powt (zawsze do upadku) mami nadal wiekszosc. Wciaz czytam tematy pt "sprawdzcie plan", a nie skasuje bo sa tak niedojrzale ze wszelacy "poprawiacze" sa mile widziani...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aaa
mowiłem wczesniej, ze liczba miejsc ograniczona
i pisza do mnie nawet osoby ktorych na forum nie widze

panie i panowie
obecnie nie ma żadnych zapisów i rezerwacji
wiec prosze spokojnie czekać

dam znac w obu topikach kiedy to nastąpi
cierpliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
fajne pieski, co to za rasa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Bull - odsyłaj ich do mnie

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Bardzo dobry pomysl z tym działem uwazam iz wiele osob majacych pieniazki skorzysta z tego typu atrakcji.. ;)
Narazie jedynie moge pomarzyć %)

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 798
świetny pomysł, nawet rewelacja bym powiedzial

mysle ze to duzo wiekszy kamien milowy w rozwoju tego forum niz dzial testowy

na pewno przyczyni sie to do popularnosci forum dla osob slabiej zwiazanych z tutejszym srodowiskiem

no i niejako zalegalizuje to co i tak istnieje tu na forum od dawna

pytanie tylko czy zainteresowane osoby beda chcialy sie ujawniac?

z punktu widzenia osob udzialajacych porad: dzis cala kasa plynie do nich i nikt im sie do tego niemiesza, nieliczy i niewypomina ile zarabiaja to tylko ich sprawa

z punktu widzenia bioracych porad, mimo ze temat bylby widoczny tylko dla danej osoby i moda(trenera) to jednak byloby to upublicznienie sie, nigdy niewiadomo kto i co moze zrobic z tymi danymi(zdjeciami np)

ale mysle ze mimo tego dzial ma duza szanse przyczynienia sie do rozwoju calego forum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam w nowym dziale

Następny temat

gdzie kupowac sprzet na silownie

WHEY premium