SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój Prywatny Trener

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michal
finalne ustalenia
w ukrytym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Hmmm.

To znaczy??

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3167
Z chęcią wypowiem sie na ten temat ponieważ wydaje się dosyć ciekawy.
Z jednej strony ten pomysł jest bardzo dobry:
Nie każdy ma czas oraz pieniądze na siłownie, czy prywatnego trenera. Konsultacje przez internet z osobą, która poświęci nam trochę swojego czasu za niewielką cenę (chyba :P) się opłaca. Nie zawszę otrzymujemy czarno na białym odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące treningów, odżywiania, czy suplementów.

Ja oczywiście jestem za! Prawdopodobnie skuszę się na takie rozwiązanie, chociaż z drugiej strony jak się uprzemy to znajdziemy bądź dostaniemy odpowiedź dotyczącą diety, treningów etc.

Może ciekawym pomysłem byłoby nagrywanie swojego treningu i wysyłanie go (przez internet) do trenera. Wtedy mógłby zobaczyć, czy wszystko w porządku z naszą techniką (chodzi mi o osoby początkujące, które ciągle pracują nad wyrobieniem odpowiedniej techniki)...
Rozwiązań i pomysłów jest masa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Mysle ze to jeden z najlepszych pomyslow i tak tez czesto bedzie to rozwiazywane.
Najpierw rozmowa o celach, pozniej dotychczasowe doswiadczenia, podpowiedzi lub konkretny trening i eliminacja bledow przez filmy lub inne metody dzisiejszej techniki.
Oczywiscie pozostaje jeszcze sprawa supli,diety,ogolnie pojmowanego wspomagania farmakologicznego(mowa oczywiscie o witaminach ..) itp.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jacek wpadnij do ukrytego topiku i dopisz
co oferujemy
bo widze ze trudno to doprecyzowac
jako tresc umowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
no to jak kiedy start now tego interesującego działu?? jak ida prace

A i mam pytanie czy jak już ktoś się zdecyduje na taką konsultacje to mam rozumieć że wszystko będzie konsultowane na forum. Np na gg nie będzie można obgadywać spraw z tym związanych.


pozdro

Zmieniony przez - pyzaaaa w dniu 2007-03-19 17:54:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będzie można.
Forma kontaktu bedzie zależała od okoliczności, czasem bardziej celowa będzie rozmowa przez tel, czasem dokładny opis, nie wykluczając też zupełnie osobistego spotkania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Dobrze sprawdza sie rowniez kontakt przez Skype. Mysle ze niektorzy beda z takiej rozmowy usatysfakcjonowani.
Ale ogolnie jak napisala Amazone.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
to jak tak to bardzo dobrze a kiedy start
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Najbardziej zorientowany pewnie jest BUl.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam w nowym dziale

Następny temat

gdzie kupowac sprzet na silownie

WHEY premium