SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trener personalny online

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez flex1976 z działu Odżywianie i Odchudzanie. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12065
Witam poszukuje jakiego trenera personalnego online który pokieruje mnie z treningiem i dieta we właściwy sposób możecie mi kogoś polecić z forum zastanawiałem się między koniu i snes lub kogoś innego kogo możecie polecić. Sorki za wybicie w ten dział ale nie wiedziałem gdzie zabardzo mogę gdzie umieścić
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 8289 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 39575
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12065
poniewaz przebywam w irlandi iw polsce jestem raz do roku mozesz mi kogos zaproponowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 8289 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 39575
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
czyli ci panowieto lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11781 Napisanych postów 120442 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1398001
snes akurat jest trenerem na w/w portalu i też układa tam plany masz go na głównej stronie

Z forum moze być koniu, hubert, rion, ronie, TomQ, bpl-g, nightingal

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a kogo z nich polecasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 6712 Napisanych postów 76162 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 637578
przecież w Irlandii też masz dobrych trenerów ,tam popytaj
a jak nie to kogo wybierzesz będzie dobrze, tutaj moderatorzy wszyscy są po kursach ,mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a mozesz kogos polecic w irlandi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32276
w IRL to chyba giszman z sfd :P ale on tu chyba nie zagląda juz ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a poza irlandia mysle miedzy koniem i snes
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie wybrac odzywki

Następny temat

Piwo, mecz - dziwne pytania nooba

Fruzelina