SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luiza31/Duża redukcja ... Z Wami na pewno się uda !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17421

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Jedz dużo warzyw, pij wodę, herbatę, a jak już nie możesz wytrzymać to może zrób sobie pastę czekoladową z przepisu Oveji? https://www.sfd.pl/Pasta_czekoladowa-t650884.html Nie wiem jak na to dziewczyny, ale mi pomogła przed okresem, bo też mam straszne parcie wtedy na czekoladę i ogólnie słodycze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
To wszystko siedzi w glowie...
Kiedy wiem, że mogę to mam parcie a jak nie dopuszczam absolutnie możliwości, że wpadnie coś niekoszernego to i zachciewajki są minimalne.
Nie daj się ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To wszystko siedzi w glowie...

Oczywiście Środki zastępcze, zwłaszcza te, które nie są uwzględnione w planie dietetycznym są zbędne.

Zreszta, popatrz na dziewczyny, które są ogarnięte i wyznają faszyzm dietetyczny (4nn, wrong, LadyM), półśrodków nie stosują i parcie na słodkie im mija. Takie oszukiwanie sprawia tylko, że wciąż o tym myślisz.

Zresztą potrzymaj miskę kryształową przez jakiś czas, a zapomnisz o słodyczach i smaki będą cię przechodzić na coś zdrowego, np. razowiec z pasztetem albo makaron z twarogiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Zresztą potrzymaj miskę kryształową przez jakiś czas, a zapomnisz o słodyczach i smaki będą cię przechodzić na coś zdrowego
sama po sobie wiem, że nawet jak zdarzy mi sie zjeść coś "niefaszystowskiego" (np. ostatnio rodzynki w czekoladzie) - to tylko mi niedobrze i mnie muli

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
No wlasnie ja skusilam sie ostatnio na beze i potem mialam brzuch jak balon do wieczora.Nie daj sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ja słodyczy nie ruszam od września jakoś jak mi wpadł wafelek po zdanym egzaminie na prawko czasem kupuję gorzką czekoladę 70% kakao i po 1 kostce już jestem delikatnie zamulona smakiem.
Jedz dużo warzyw, ja się zapychałam ogórkami kiszonymi na początku

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pfff... Słodycze Bułka żytnia razowa z pasztetem i ogórem kiszonym to jest to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Pfff bułka... Chlebek razowy

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Makaron razowy z łososiem w śmietanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Zapiekanki z mozarellą, pomidorem i oliwą

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytania - suplementacja diety

Następny temat

Jak sie odtłuścić :( ?

WHEY premium