SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luiza31/Duża redukcja ... Z Wami na pewno się uda !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17418

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486






Martucca, jestem właśnie na tydzień przed okresem, suple łykam zgodnie z planem , sama jestem ciekawa jak to będzie, będę relacjonować .

Miałam ostatnio mały problem z internetem, ale jest już ok. Dietkę i treningi mam zapisane w zeszyciku, więc wstawię zaległe miski i treningi


Zmieniony przez - Luiza31 w dniu 2011-03-25 17:12:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486





No i treningi. Nie mogłam importować treningów z dat wstecz więc są z datą dzisiejszą. Pierwszy trening był 21.03. a drugi 23.03.

Zmieniony przez - Luiza31 w dniu 2011-03-25 17:45:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładnie, ładnie

Ale ten MC na prostych zamień może lepiej na unoszenie bioder w leżeniu z nogami na ławeczce Idea dwóch martwych ciągów w jednym treningu mi nie podchodzi, bynajmniej nie u kogoś, kto dopiero zaczyna zabawy ze sztangą





Oczywiście bieżesz do tego jakiś ciężar, najlepiej krążek od sztangi na brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2697
Luiza31, przeczytałam Twój dziennik od dechy do dechy. Podziwiam Twoje samozaparcie i kibicuje gorąco w postępach

Ja dopiero na poczatku drogi i mam nadzieje miec tyle samozaparcia co Ty

Obiecuje ze będę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486
Martucca, ok wywalamy jeden MC, chociaż jak na razie oba MC to moje ulubione ćwiczenia . Masakrują mnie natomias wypady .
Jeśli chodzi o przysiady to schodzę nie za nisko tzn. tak do konta prostego jakbym miała usiąść, czy tak dobrz ? Wydaje mi się, że jak bym zeszła niżej to bym już się nie podniosła .
No i ten przysiad przedni też nie wiem czy technika jest dobrze . Nie wiem czy mam schodzić tak nisko jak w przysiadzie ze sztangą na barach, czy mogę trochę wyżej ?

A jeśli chodzi o PMS to widzę że bardziej chce mi się jeść niż zwykle tzn. ciężej mi w przerwach między posiłkami (muszę skubnąć jakiegoś orzecha) i taka jakaś wybredna jestem, szukam wyraźnych smaków

frjo dzięki, chociaż z tym samozaparciem to czasami mogłoby być lepiej . Też będę do Ciebie zaglądać

Dziś widzę, że mam bardziej chwiejny poziom cukru i muszę bardziej uważać na to co jem, chyba na kilka dni wywalę owoce, żeby nie kusić losu

Zmieniony przez - Luiza31 w dniu 2011-03-27 12:39:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2697
Przeoczylam info o cukrze. Masz problemy cukrzycowe? Mierzysz poziom codziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486




frjo, problemów cukrzycowych brak to tylko tak wariuję przed okresem . U mnie zawziętość z trzymaniem michy ściśle wiąże się z dniem cyklu. Pierwsze trzy tygodnie micha kryształ, tydzień przed okresem ogarnia mnie ssanie i nie zawsze wytrzymuję . Mam też mega PMS. Martucca podrzuciła mi info z suplami na PMS, właśnie testuję i opisuję jak jest. Ten poziom cukru to tak na czuja mi się wydaje, że taki mało stabilny właśnie przed okresem .

Jakoś mało mi dzisiaj tych węgli wyszło, to chyba dlatego, że w koło wszyscy na niskich węglach jadą

Zmieniony przez - Luiza31 w dniu 2011-03-27 19:54:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2697
o to to!! To ide poszukac tych supli bo ja tez PMS-em zabijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ja może nie zabijam, bliscy ze mną wytrzymują, ale ten wilczy apetyt mnie wewnętrznie niszczy więc też zgapiam suple i będę aplikować...zobaczymy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486
Idę dzisiaj na babskie spotkanie, takie z pizzą i piwkiem , ale zamiast tego mam przygotowany pojemniczek z grillowanym cycem i szejk białkowy. He, he jestem z siebie dumna, mam nadzieję, że będę nadal jak wrócę wieczorem

Zmieniony przez - Luiza31 w dniu 2011-03-28 15:53:52
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytania - suplementacja diety

Następny temat

Jak sie odtłuścić :( ?

WHEY premium