SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luiza31/Duża redukcja ... Z Wami na pewno się uda !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17410

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haha, ja robiłam ŁADOWANIE 1x w życiu (pod odwodnienie) i zaliczyłam elegancki zjazd glikemiczny Kto czytał w tym czasie moje posty, to pamięta, że pisałam jakbym się porządnie % napiła

IMO:
1. Albo się robi prawdziwe CKD, albo można sobie to darować (CKD to nie tylko "nie jedzenie" ww, ale też odpowiedni stosunek B:T, konkretne ładowania- do 12g ww/kg LBM oraz odpowiednio dobrane treningi)
2. Nie ma sensu bawić się w ketozę przy wysokim BF (nieśmiertelny przykład Koluszek, która zrzuciła chyba ponad 30kg, robiła też cykl CKD i nie widziała żadnej różnicy pomiędzy nim a cyklami na diecie zbilansowanej)
3. Żeby utrzymać efekt diety ekstremalnej, trzeba się bardzo natrudzić
4. Tego typu diety dają spektakularny efekt tylko za pierwszym razem na zasadzie zaskoczenia. Potem organizm się adaptuje, przychodzi zastój jak w każdej innej diecie. Tylko, że wtedy kiepsko jest coś z tym zrobić, bo nie da się ani rotacji zrobić, a i z cięciami kalorii jest kiepsko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Hm... ja na zwykłym LC przy posiłku z wyższymi węglami 1x w tygodniu miałam ruletkę, czy dostanę kopa energetycznego, czy zaliczę zjazd
A mam problemy ze skokami insuliny..

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja problemów z insuliną nie mam (przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo ) ale tego dnia nigdy nie zapomnę Już po pierwszej porcji owoców myślałam, że mi łeb rozwali, a gdzie tam do tych 12g ww/kgmc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486
Dzięki dziewczyny za rady, macie racje z tym CKD czy innym pomysłem z ekstremalnie niskimi weglami, na dłuższą metę to chyba kiepski pomysł , bo nie ma sie co łudzić przy tak dużej redukcji zastój kiedyś mnie dopadnie i będzie bieda, bo z węgli nie obetnę.

No dobra, ale fakt faktem dziś 4 dzień na niskich weglach i czuje sie super i już nie mogę się doczekać treningu , bedą nogi i brzuch.

Martwi mnie też jedna rzecz, od 16.01. spadków wagowych i obwodowych nie ma . Nie robiłam paniki bo przed okresem włączył mi sie odkurzacz, głównie na kanapeczki . Potem mała infekcja i przerwa w treningach, no ale to już miesiąc i nic, więc chyba stąd mi sie roił ten pomysł z obcinaniem węglowodanów .

No i co tu robić . Jakos dobrze mi na niskich węglach i bez bez owoców, czy moge ich na razie nie wprowadzać? Za to strączkowe to chyba dobry pomysł. No i widzę, że dieta wysokotłuszczowa, a niskowęglowodanowa to chyba coś dla mnie, tylko jak nisko mogę zejść z węglowodanami, aby miało to ręce i nogi w długoterminowej redukcji?

Zmieniony przez - Luiza31 w dniu 2011-02-17 16:46:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zejdz tak nisko jak czujesz sie dobrze, z doświadczenia powiem ze 100g to juz malo bo tyle sam mozg zuzywa dziennie nie mowiac o ciezakich treningach. O wytrzymałościach na tej diecie zapomnij.
No i ograniczeniem jest również rozsadek, zejdź tak nisko jak uważasz, ze będziesz w stanie zyc na zawsze, nie rzucając sie na węglowodany i oczywiscie słodycze ktore po takiej diecie sa morderstwem.
prawda jest taka ze na niskich węglach poćwiczysz ale nie wszytsko bo jednak ta dieta nie jest do tego dostosowana. Innym sposobem sa Time Carb czyli jesz kiedy potrzebujesz, a wiec po treningu.

Jednak jedno przy LC jest wazne, duze ilosci warzyw bys sie nie zakwasiła i uklad trawienny dzialal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486








Micha z 3 dni. Wygląda, że mało węgli, ale naprawdę jadłam SPORO warzyw.
Wczoraj był trening nóg, ale jakoś nie mogę go importować z dziennika treningowego

Zmieniony przez - Luiza31 w dniu 2011-02-20 15:46:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486


No i małe podsumowanie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
no,no. Fajnie spada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486


Micha z dziś.
Po trwającym 3 tygodnie zastoju wagowo-obwodowym postanowiłam obciąć trochę węglowodany no i obwody ruszyły .
Zauważyłam jednak pierwszy efekt uboczny: spadek siły . W piątek robiłam nogi i było jeszcze OK, chociaż na suwnicy było 10 kg mniej niż zwykle. Dziś ćwiczyłam klatę, triceps i naramienne i totalna porażka, wszędzie spuchłam w ostatniej serii .
No więć widzę, że daleko tak nie zajadę gdyż ciężary tachać lubię coraz bardziej . No i postanowiłam wprowadzić węglowodany okołotreningowo aby siła powróciła .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Luiza ile czasu byłaś na tych bardzo niskich węglach?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytania - suplementacja diety

Następny temat

Jak sie odtłuścić :( ?

WHEY premium