SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luiza31/Duża redukcja ... Z Wami na pewno się uda !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17416

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Ja się nie mogę doczekać świeżej, bo ta mrożona smakuje jak wiór
ooo i szparagów nie mogę sie doczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Jak ja nie cierpię fasoli szparagowej

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
A ja bardzo lubię

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486






Micha z dziś, makaron i chleb bezglutenowy, a chlebek nawet upiekłam sama bo ten ze sklepu bez glutenu smakuje jak karton.

Trening B lekko zmodyfikowany .

Wypady, zgon , moje wielkie cztery litery ciągną mnie do ziemi. Pąpeczki na razie na ławeczce bo takiej prawdziwej jeszcze nie zrobię . Ogólnie baaardzo mi się podobało, zmachałam się i czuję, że ćwiczyłam.

Zmieniony przez - Luiza31 w dniu 2011-03-16 16:11:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
a jak robisz chlebek ? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486
Moni88, kupiłam mąkę bezglutenową do wypieków i z tyłu opakowania jest przepis. Dodałam tylko trochę pestek dyni i słonecznika. W dzień, w którym go piekłam był pycha, potem było już trochę gorzej

Jezu, zakwasy mam masakryczne w tyłku, jutro będzie kolejny trening , bo dziś to nawet po schodach chodzić nie mogłam.

Zmieniony przez - Luiza31 w dniu 2011-03-18 19:56:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486


Trening z dziś.
Powoli dokładam obciążenie, ale jestem jeszcze na etapie zapoznawania się ze swoimi sztangami.
Najbardziej jestem zadowolona z planka, ostatnio było 40 sekund, dziś minutka . Zawdzięczam to tylko i wyłącznie puszczeniu sobie na fulla do tego ćwiczonka piosenki System od a Down : Chop suey!

Mam natomiast obawy co do jednego ćwiczenia: Przysiad przedni. Kolana w tym ćwiczeniu wychodzą mi poza linie stóp i nie mogę zejść tak nisko jak przy przysiadzie ze sztanga na barach. Nie wiem czy to błąd czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
Ten plank to zrób poprawnie. Zapewniam ,że minuty na pewno nie dasz rady nawet przy tej piosence

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486


Poprosiłam męża o weryfikację mojego planka, faktycznie tyłek był za wysoko . Następnym razem się przyłożę .

Oto micha. Chleb jest bezglutenowy, wypieku własnego , pesto także własnej roboty (suszone pomidory, oliwa z oliwek, zielone oliwki, czosnek, ocet winny, bazylia, sól)

Zmieniony przez - Luiza31 w dniu 2011-03-20 21:01:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No Luiza, bardzo ładnie to wygląda, i dieta, i trening

A suple p/PMS dają radę?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytania - suplementacja diety

Następny temat

Jak sie odtłuścić :( ?

WHEY premium