SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kyniek777/!!!SIŁA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 256 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4071
Wuchta34
mam takie obciazenie, dokladne czy ja wiem mozna tak nazwac bo gora pomylic sie moge ok 0,5kg tu akurat 0,6(wyjatek:D) mialo byc 139 tak mi arkusz wyliczył:)
dzieki wielkie. rowniez pzdr:P

www.sfd.pl/Kyniek777/!!!SIŁA!!!-t728088-s1.html
-mój dziennik, walka o rekordy:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 256 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4071
Poczatek treningu 10.40
1Przysiad 109,6KGx3reps
2Wyciskanie 96KGx3reps
3Wioslowanie 96KGx3reps
-pompki na poreczach 3x+13,6KGx8
-uginanie bic sztanga 3x32,2KGx8
-francuz stojac 3x22,5KGx8
Koniec treningu 11.50
+10min rozciagania

trening lekko poszed. W przysiadach mam problem z dolna faza-jest okropnie słaba, po zmianie techniki ale bedzie lepiej:D Wioslo bd robil tak samo jak ławe:D czas treningu bylby krotszy gdyby niezamieszanie z obciazeniem:DDD Ogolem myslalem ze bedzie gozej bo wczorajszy dzien tak w skrocie wygladal tak: duzo roboty mało jedzenia. Ale juz nadrobilem:)

www.sfd.pl/Kyniek777/!!!SIŁA!!!-t728088-s1.html
-mój dziennik, walka o rekordy:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Fajny trening, widać motywację, wpisuj jeszcze do dziennika dietkę o ile takową stosujesz (chyba że jesz intuicyjnie), kto wie może osiągniesz zamierzony cel, powodzenia ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 256 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4071
Esbe
trening mi podoba sie też:) motywacja-duzo nienakrecam sie bo ciezary male:D O diecie pisalem wczesniej:P Tez tak mysle ze osiagne cel:D dzieki:)

Zmieniony przez - Kyniek777 w dniu 2011-04-23 19:27:05

www.sfd.pl/Kyniek777/!!!SIŁA!!!-t728088-s1.html
-mój dziennik, walka o rekordy:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 426 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3632
Powodzenia stary. 5x5 dobry trening. 3x5 Rippetoe (Starting Strength)również jest za***iste. Po skończeniu warto się zastanowić nad treningami Madcow , Smolov , DoggCrapp , Westside Barbell , 5/3/1 Jima Wendlera czy Juggernaut.

Google: Przewodnik po Leangains

wszystko na temat diet przerywanej głodówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Zaokrąglaj sobie te ciężarki


powodzenia.

Wrzucaj filmy z cwiczen, ocenimy czy jest ok od strony technicznej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Kyniek-będę wpadał

cyklop-westside ma fajne założenia,ale kilka osób już obaliło mityczną wielkość tego treningu dla przeciętnego kowalskiego. Westside przez swoją złożoność nadaje się pod wszystkie sporty gdzie musisz jednocześnie być duży,szybki i silny. Do trójboju RAW i sprzętu jednowarstwowego nadaje się mocno średnio. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie zrobić,ale cytując choćby Wendlera "nie ma sensu robić Dynamic Effort do wyciskania leżąc póki nie wyciskasz min. 180kg". Inny rusek twierdzi,że dynamic effort w ciągach,można zacząć jak robisz min. 2,5 raza swoją wagę,więc to nie jest program dla totalnie początkujących,pomijam taką sprawę,że Loui napierdziela Equipose 7dni w tyg od 30lat ;)

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 256 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4071
cyklop
szukalem cos o tych treningach no ale wszystko po ang. ale cos tam rozumialem:D WSB-uwazam za trening bardziej pod sprzet niz raw. 5/3/1 dosc wolny postep szegolnie na moim poziomie:P Ostatniego goscia nawet nie znalazlem a o tych wszesniej poczytam sobie:)
adzik123
ciezaru zaokraglal nie bede bo i po co:D Filmiki wrzuce jak sie przejde na silke w gostyku:D Swojego burdelu niebede pokazywal hehe:D
Autopsy
zagladaj zagladaj:D musimy kiedy dogadac sie i na silce spotkac wymienimy sie doswiadczeniami:DDDD
DZIEKI WIELKIE WSZYSTKIM:D
(jutro na piatki juz doczekac sie niemoge:P)

www.sfd.pl/Kyniek777/!!!SIŁA!!!-t728088-s1.html
-mój dziennik, walka o rekordy:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 426 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3632
www.powerbuilding.pl  tu masz opisane.

no tak, 5/3/1 jest już dla tych, którzy osiągneli dłuższe plateau, generalnie dla zaawansowanych, ale rozpiski dla początkujących też są.

co do WSB to różne są te treningi na prawdę, ale moim zdaniem kozackie.

Google: Przewodnik po Leangains

wszystko na temat diet przerywanej głodówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 256 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4071
cykloop(pomylka mala-wczesniej)
znam ta stronke i wszystkie artykuly mam przeczytane z tej strony z tej strony wziolem rowniez ten plan ktorym cwicze:D Dawno nic nowego tam niema a szkoda:D Jak bys znal jeszcze jakies fajne stronki pl to pisz. sog za checi:D
ps. Wsb-opisywane fajnie jest:D

www.sfd.pl/Kyniek777/!!!SIŁA!!!-t728088-s1.html
-mój dziennik, walka o rekordy:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na mase do oceny

Następny temat

podciaganie sie na drazku.

WHEY premium