SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kuchnia koksa :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 49904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Widząc panowie że coraz więcej jest pytań o przygotowywanie smacznych posiłków,zakładam ten temat.To już nie pierwszy taki temat w tym dziale,może ten się jednak utrzyma.Tylko konkretne przepisy,a nie pisać pierdoły pierś na parze z brokułami,bo to wiem jak się robi

Na początek mój ulubiony przepis na piersi z kury https://www.sfd.pl/Piersi_low_carb_by_malinowa.-t476414.html 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Proponuję jak w innych działach:

Wartości b/t/w, mniej więcej czas przygotowania dla konkretnej gramatury produktów i słit focię zrobionego posiłku.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
To notowac bo jak kto raz zrobi to wpadnie w nałóg batonowe taka pychota.Przepis kumpla z innego forum sprawdzony iw podrózy super.Dobre dla wszystkich co koczuja po akademikach, pracuja poza domem, jezdża w droge itd.


Batony Białkowo-Weglowodanowe

Składniki
2x250g sera chudego(klinek)
50 g białka (dowolne ja dałem naturalne)
10 białek z jaj
200g Płatków owsianych zwykłych(nie żadnych tam błyskawicowych itp)
100g rodzynek
(zamiast tego moze być coś w stylu mieszanki studenckiej te wyjda ok)
50 ml mleka
ew. słodzik, aromat waniliowy(czy jaki kto woli)

Opis wykonania
2 sery wrzucamy do pojemnika (kruszymy) rozpuszczamy słodzik w mleku wlewamy, wlewamy tez zapach, mieszamy mikserem ok10-15 min do uzyskania w miarę jednolitej masy(gesty jogurt). Dodajemy białka jaj i serwatkę dalej mieszamy mikserem. Dodajemy płatki rodzynki dalej mieszamy.
Przygotowujemy sobie blachę wykładamy papierem wylewamy.


Pieczenie
Wkładamy do piekarnika na 165 stopni na termoobieg, ok 35 minut . Potem wyjmujemy kroimy jak dusza zapragnie (ja to zrobiłem takim kółkiem -nożem do pizzy- najłatwiej) i przewracamy na druga stronę wkładamy z powrotem i już na wyłączonym piekarniku pozwalamy im się trochę przyrumienić nabrać koloru.

Dodatki
Można posmarować masłem orzechowym wtedy sa jeszcze lepsze w smaku !

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Wpis do powiadomień. Od siebie dodam przpis na zupę kurczkową z soczewicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Temat stary, ale kilka fajnych pomysłów na stejki z krowy ze zdjęciami.
- https://www.sfd.pl/szybki_stek-t556032-s10.html 

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Lodzianin narobiłeś smaka tym przepisem, w wolnej chwili biorę się za to!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Sorry, ale nie mogę edytować poprzedniej wypowiedzi. Jako odpoczynek od standartowej piersi z ryżem coś innego. Gotujemy rosół na piersi z kurczaka z warzywami, przyprawy, kostka rosołowa, liść laurowy, ziele angielskie, vegeta, pieprz itp. Jak już warzywa będą miękkie, wyjmujemy razem z piersią, zostawiamy marchew. Dodajemy szklankę czerwonej soczewicy i pokrojone w kostkę ziemniaki i majeranek. Gotujemy na małym ogniu, aż soczewica się rozgotuje. Rozgniatamy marchew i ziemniaki (można zmiksować), na telerz dajemy pokrojone drobno mięso z piersi, zalewamy zupą. Na zimne dni jak znalazł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
Ja podpatrzylem sposob z kuchni MD mianowicie nie kropic cytryną ryby jak zwijamy w folie tylko plasterki polozyc na rybie dzis tak robilem dorsza o wiele lepiej czuc tą cytryne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 228 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14175
Git, temat mnie się podoba bo lubię gotować więc i ja się w wolnej chwili pochwale !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
mi też smaka narobił, dobrze że pierś jest to na dniach sie zrobi :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH + Krótki Testosteron + Sambutamol

Następny temat

Danabol, pierwszy cykl-co i jak?

WHEY premium