SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kuchnia koksa :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 49992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Witam.

Przepis na pyszny, słodki szejk twarogowo-bananowy do wypicia w minutę.
Super sprawa na śniadanie, zrobienie tego to 5 minut, a wypicie całości na raz to około minuty. Po tym możemy wypić kieliszek oliwy i mamy już fajną ilość kalorii.

Składniki.

- 250g Chudego twarogu, najlepiej taki co ma najwięcej białka, np. chudy Jana (25g/100g)
- 250ml mleka 3,2%
- banan
- 15g cukru
- parę kropel olejku migdałowego - super posmak daje.

Wszystko mixujemy, około 3 minut i wtedy konsystencja wody jest, bez żadnych grudek.

Daję tabelę kalorii.



Pozdrawiam.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
kurcze tak czytam te przepisy i nie za bardzo rozumiem burgery z bułka z sezamem- pewnie biala pszenna i zapychajaca.
szejk z 15 gramami cukru, ptasie mleczko ....
kurcze chyba nie chodzi tutaj o podawanie przepisów na smaczne jedzonko tylko na zdrowe jedzonko.

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Od kiedy cukier jest niezdrowy? Lepiej wpyerdolić tonę słodziku, co? Nie każdy jest na redukcji z powodu wpieprzania ton cukru przez kilkanaście dobrych lat (mówię ogólnie), na masie nie można jeść cukru?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Milion argumentów za tym, że rafinowany cukier szkodzi, Tylko chodzi bardziej o ogromne ilości jakie dostarczamy. 1 szejk nie zrobi nam krzywdy. Ja jednak wolę używać naturalnych słodzików. Póki co, są zdrowsze od cukru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No i co zlego w tym ptasim mleczku ode mnie? Twarog? Odnosnie slodzikow to juz jest taki zamet ze szok, choc w styczniu tego roku aspartam zostal oficjalnie "oczyszczony" wszelkich zarzutow.

Moim zdaniem, odnosnie przepisow od neevsky'ego to te hamburgery to lipa po calosci w tej wersji, ale mozna latwo zmodyfikowac i bedzie si. Szejk rowniez da rade poprawic i gitara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Bułkę możecie samemu sobie zrobić, albo kupić 100% razowca, ja wolę pszenną i tyle.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Przepis od Antoine Vaillanta na Chicken Shake na słodko z ananasem, mlekiem, malinami i masłem orzechowym.



Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
co zlego w cukrze??
co zlego w bulce pszennej??
a co dobrego???
ja nie uzywam ani cukru ani slodzikow- ewentualnie miód od czasu do czasu.
można?? mozna!!!

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Witam. Mam kolejny przepis na szejk z gotowanego kurczaka do picia. Tym razem z ananasem, więc na lekko słodko-owocowo.

Produkty:
- pół kilo gotowanej piersi z kurczaka.
- 250g ananasa z puszki.
- Trochę cukru i soli.
- Woda do wypełnienia i uzyskania konsystencji do picia. Dolewając wody, pamiętajmy, że ten ananas co daliśmy to i tak prawie sama woda, żeby nie było zbyt wodnite potem.

Można użyć tego syropu co jest w puszce, ja niestety wylałem. Następnym razem sprawdzę czy jest lepsze z syropem.

Wszystko mixujemy na idealną papkę, doprawiamy cukrem i solą i gotowe. Bardzo dobre i szybkie danie.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7038
dawajcie wiecej takich pzepisuw kur do picia !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH + Krótki Testosteron + Sambutamol

Następny temat

Danabol, pierwszy cykl-co i jak?

WHEY premium