SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kuchnia koksa :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 49988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Karkówka się szybko nudzi. Jadłem 3 tyg i już mam obrzydzenie.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha a ja wczoraj mówiłem sobie ze dzisiaj grilla czyszcze i karkówe marynuje i dzisiaj robie a tu śnieg nap*****la aż sie z domu wyjść nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Adamsky ja ponad 2lata glownie piersi jadlem:) Juz myslalem ze to normalne ze mi nic nie smakuje:D Na szczescie jest ten temat:) Ale masz racje,nie bede ciagle karkowke jadl. Ostatnio duzo zaczalem jesc ryb,udek z kurczaka i ta karkowke. Wszystko tylko nie piersi...hehe Niestety ryby po odliczeniu glazury wychodza drogo....

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Racja ryby są drogie, ja ostatnio kupowałem kostki mintaja 5% glazury. W lidlu są zaj**iste, za 6,99zł mintaj w kostkach 400g i to bez glazury. Jakość ryby świetna w porównaniu do tej kupowanej na wagę, ale sporo drożej wychodzi.

Ostatnio też skuszony promocją na filet mintaja kupiłem parę kg. Glazura miała mieć 35% - dużo, ale cena 7,49zł za 1kg skusiła. Policzyłem, że 1kg samej ryby po odmrożeniu powinien wynieść mnie ok 11zł... ale po rozmrożeniu 900g zamrożonego fileta okazało się, że samej ryby jest ok 400g hehe Więc ja się pytam jakie 35%? Tam było z 50% minimum. Nie dajmy się robić w bambuko.
Na szczęście teraz ryb jeść nie muszę, sama kura w ilości 1750g ed leci

Zmieniony przez - Manieczki8 w dniu 2013-03-08 14:33:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Manieczki jak ty sobie radzisz z jedzeniem ciagle kurczaka? Smakuje ci jeszcze?:)

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Na razie muszę tylko kurę i ryż - 6razy ed i nic innego nie jem... Już ostatkiem sił to robię, ale jeszcze daję radę. Z tym, że ja to robię tylko dlatego bo mam w planach starty lada moment. W innym wypadku nie ma opcji żebym tak jadł. Teraz dopiero doceniam jak to jest móc zjeść wszystko... Można jeść zdrowo i smacznie, ale nie tak jak w okresie przedstartowym. Gdzie non stop to samo to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tak czytam to co piszesz i chyba odłożę, na 20iu GH ed all the year i formę startową się na pizzy i kebabach zrobi :P

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
A kebab nie jest zdrowy? Samo mięso i warzywa... sos na jogurcie naturalnym i forma w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Jak się zrobi odpowiednio samemu to nawet pizza czy hamburgery są zdrowe :) ale w większości przypadków to śmieci pełne tłuszczu i węgli prostych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
jw, niby sobie mozna zrobic swoja domowa pizze itp ale nigdy ona nie bedzie tyla warta co 400g stejka na posilek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH + Krótki Testosteron + Sambutamol

Następny temat

Danabol, pierwszy cykl-co i jak?

WHEY premium