SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kuchnia koksa :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 49983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Spoko smakuja te sosy naprawde Micz dzis sobie oyebalem latte, ale z starbucks, niby tylko 170cal za small )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
skad bierzecie te sosy?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Walden Farms

Zmieniony przez - neevsky w dniu 2013-08-16 09:53:22

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie sobie pośmigałem po zagranicznych bordach i poczytałem trochę o tych produktach walden farms.
na początek: Zgodnie z deklaracją producenta produkt w.f. mogą zawierać śladowe ilości kcal np. 5 kcla na porcję.
w usa jest takie prawo, że jak coś ma mniej niż 5-10 kcal na porcję to uznaję się to za zero kcal, do tego dochodzi wiarygodność producenta, ciekawe czy jest faktycznie te 5 kcal czy np. jak w przypdaku białek z usa, że różnica z zawartością na opakowaniu a faktyczną dochodzi do 20 %.



Zmieniony przez - Mastif w dniu 2013-08-16 10:41:27

Zmieniony przez - Mastif w dniu 2013-08-16 10:43:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam próbowałem te sosy i te owocowe są dobre oraz syrop do naleśników, ale ch** wie ile to ma faktycznie kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
wlasnie probowalem peanut spread i jest calkiem spoko, lekko kwasnawy posmak ktorego nie powinno chyba byc, ale ogolnie ujdzie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470188
micz j**nąłem te Twoje ciasto w 1,5 min z mikro i mega! trochę pozmieniałem proporcje i też było ok. Jak myślisz przejdzie ten myk w większych ilościach chodzi mi o śniadanie. 300ml białek jaj, 125-150g płatków owsianych, 40-50g wheya, 1,5 łyżki proszku do pieczenia, trochę kakao, słodzika, cynamon. Płatki wcześniej zaparzone. Robiłeś taką opcję? Dobra odskocznia byłaby dla omleta

Zmieniony przez - Marian 87. w dniu 2013-08-23 00:11:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Leczo LOW CARB z kurakiem

Robiłem porcje po 1kg kuraka.

2 małe cebule
3 duże papryki
5 pomidorów sparzonych bez skóry
8 średnich pieczarek
1 mała cukinia.

cebula, cukinia, pieczarki drobno krojone
pomidory bez skóry w kostki ok 2x2cm
papryka drobno w kostkę

Kuraka usmażyłem solo na oleju kokosowym do zbielenia mięska.
Na patelnie delikatnie oleju kokosowego, wrzucam cebulę i smażę do zeszklenia. Dodaję cukinię (koniecznie na początku bo jest twarda i lubi się długo dusić), pieczarki. Wrzucam mięso. Dodaję pomidory, paprykę. Doprawiam czerwoną papryką w proszku, chilli, sól, pieprz.
Zaleca się zioła prowansalskie, faktycznie świetnie pasuję do leczo

Dobrze wymieszać, przykryć i na małym ogniu 15 minut, warzywka puszczą wodę i będzie się fajnie dusić.

Po 15 minutach odkryć i na małym ogniu 25 min żeby woda odparowała i zgęstniało.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
:D treba koniecznie wyprobowac :P myśłe że chudy wiperz do tego tez by sie sprawdził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Sprawdził by się ale kuraka się szybciej robi. Samego wieprza, nawet szynkę trzeba długo gotować.
Spokojnie z godzinkę dłużej by zeszło z tym leczo jakby w środku był wieprz

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH + Krótki Testosteron + Sambutamol

Następny temat

Danabol, pierwszy cykl-co i jak?

WHEY premium