SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kuchnia koksa :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 49986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
6 dych to same warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
żonki dzisiaj nie ma to sam sobie czlowiek musi radzic



It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
nie dobry ten knorr.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
szczur_
fajnie a tu czlowiek idzie kupic zarcia na jeden dzien i z 6 dych w plecy..


No racja, ja Ci powiem ze mieszkajac w Europie, ja nawet nie wiedzialem co to stejk, dopiero w usa go jadlem pierwszy raz, takie sa realia niestety. Ale ma to minusy, kiedys, jak mialem na talerzu kawalek kury, to ja prawie zjadlem z talerzem, dzis, kiedy mnie stac nawet na pare kg wola dzienie, juz nie ma takiego czegos, czlowiek nie docenia chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
szkoda słow żeby sie wdawac nawet w gadke nt warunkow finansowych w pl bo kazdy wie jak źle jest, ciesz sie ze jestes gdzie jesteś

a smak faktycznie do dupy, gumowe jakies i ogolnie ssie

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Wszyscy tylko przepisy na kuraka albo wola:) Wiem ze tu wszyscy pro i wieprzowiny nie jedza ale moze jednak zna ktos dobry przepis na duszona karkowke lub cos takiego:) Byl bym bardzo wdzieczny bo w sumie jem tylko ryby i kurczaka a na masie od czasu do czasu wieprz nie zaszkodzi.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Wyglada super i pewnie tez tak smakuje ale chodzi mi bardziej o cos co mozna jesc na codzien i szybko sie robi. Np jakas duszona na patelni . Akurat nigdy nie robilem i niewiem ile czasu sie dusi i w ogole jak przygotowuje.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Karkowka i papryka, przyprawy walisz na patelnie i dusisz. Szybko i smacznie.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Mogl bys mi napisac jakie przyprawy sie dobrze komponuja? I najwazniejsze ile mniej wiecej sie dusi zeby bylo miekkie?

Powiedz tez jak robic bulion, zwykla kostka rosolowa z woda a pozniej woda z maka?

Zmieniony przez - Lukas7272 w dniu 2013-03-06 12:42:38

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH + Krótki Testosteron + Sambutamol

Następny temat

Danabol, pierwszy cykl-co i jak?

WHEY premium