SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto wyciska i pompuje ten się w spamie odnajduje!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123970

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
No właśnie, może go chłopaki męczą? a gdybyście szkołe spróbowali zmienić?

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
delfinka
kurcze ciężko, bo jak się uprze to chyba byś musiała z nim na lekcjach siedzieć ehh


Nic nowego Delfinka - ja musiałam tak przez trzy lata z nim w podstawówce chodzić - był tak zaburzony że szkoła nie mogła ręczyć z jego bezpieczeństwo..
I robiłam za psa na łańcuchu przez 3 lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Malinowa- może się przejdę...ale ja nie umiem szukac w lumpach...

Zmieniony przez - AMiU w dniu 2015-01-19 10:32:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
ooo kurcze... mega ciężko. A pewnie szkoła jest totalnie niedostosowana do ciężkich przypadków. A nie macie w okolicy jakiejś takiej szkoły trochę pod specjalną podchodzącej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Amiu zobacz na allegro ja starszej rok temu kupiłam suknie 2 stronną super wykończoną, nic nie zniszczoną z przesyłką za 15 zeta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
integracyjna wystarczy specjalna to jest dla dzieci z duzym uposledzeniem intelektualnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Malinowa
No właśnie, może go chłopaki męczą? a gdybyście szkołe spróbowali zmienić?


On ma indywidualne...
Inteligencja po byku fest ale i rozkojarzenie też.
Nie jest w stanie pracować w grupie.
Chodzi jak hrabia na 2 godziny dziennie i wszyscy starają się mu pomóc a on ma to wszystko w d...
Ma też prawo do zajęć z całą klasą - np wf, muzyka, informatyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
AMiU
Malinowa- może się przejdę...ale ja nie umiem szukac w lumpach...

Zmieniony przez - AMiU w dniu 2015-01-19 10:32:37


teraz już nie trzeba szukać. Kostiumy karnawałowe zazwyczaj odwieszone są w inne miejsca. Albo od razu rzucają się w oczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Corum a może jak masz w mieście poradnie psychologiczno-pedagogoczną to może tam tylko o opinię wychowawcy musisz poprosić u mnie się czeka się ok 2 tygodni chyba że placówka zgłasza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
delfinka
ooo kurcze... mega ciężko. A pewnie szkoła jest totalnie niedostosowana do ciężkich przypadków. A nie macie w okolicy jakiejś takiej szkoły trochę pod specjalną podchodzącej?


Delfinka - on ma poziom inteligencji sporo wyższy od normy w tym wieku...
I to jest ból.
Cieżki przypadek adhd.

Do Słupska go nie wyślę, a inne gimnazjum u nas jest ciężko płatne.
Szkoła i tak jakoś stara się mi pomóc ale za wiele nie daje rady
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

Zerwane więzadła kolanowe a FBW

WHEY premium