SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto wyciska i pompuje ten się w spamie odnajduje!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123969

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
A JAK KTOŚ PRZEsadnie przesądny, to niech da kasę w koperte i podpisze:

PINIENDZE NA ZEGAREK/BUTY/TELEFON

i po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no i nozy sie nie daje i pewnie jeszcze wiele przesadow by sie znalazlo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
żyć by się nie dało gdyby tego przestrzegać

najfajniejsze są te sprzeczne, że w jednym kraju jest coś na szczęście a w drugim na nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaktusa sie nie daje:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
AMiU
ja to podziwiam was biegaczki...to jedyna rzecz do której się nigdy nie przekonam, nienawidzę biegać !

To moje słowa ponad 3 lata temu ! Od podstawówki zaliczenia biegów wspominam jako koszmary. A teraz ... nie wyobrażam sobie życia bez biegania !

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
chusteczek, krawatów, pereł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
szkoda, że nie ma takich przestróg jeżeli chodzi np o komunie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
alhambra1970
AMiU
ja to podziwiam was biegaczki...to jedyna rzecz do której się nigdy nie przekonam, nienawidzę biegać !

To moje słowa ponad 3 lata temu ! Od podstawówki zaliczenia biegów wspominam jako koszmary. A teraz ... nie wyobrażam sobie życia bez biegania !


nigdy nie lubiłam sprintów ale od zawsze lubiłam średnie dystanse a teraz lubie biegać długo i myślałąm ze w zimę to nie dla mnie aż się sama sobie dziwie jaką to mi przyjemność sprawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
zimą się super biega;) rześkie powietrze, mrozek na policzkach. Latem w upały znacznie gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
preria
pewnie gdyby mnie rodzice pasem nie tlukli tez bym byla nie do ogarniecia:/ no i co,wlasnego dzieciaka tez mam tluc? niedaleko pada jablko od jabloni....

Preria, wg wielu wspólczesnych terapeutów mnóstwo problemów dorosłych ludzi bierze się m.in. stąd,że byli bici jako dzieci. A już z tego co piszesz o swoich- ZJD, problemy z kręgosłupem lędźwiowym, zaburzenia libido, ból w trakcie seksu itp. to jesteś klasycznym przypadkiem, niestety ...

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

Zerwane więzadła kolanowe a FBW

WHEY premium