SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto wyciska i pompuje ten się w spamie odnajduje!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123966

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
preria
PUSHhard
taa.. ale z drugiej strony, Preria, ten MC to na pewno twój max??? a progres w powtorzeniach?


no kurde srednio z powtorkami bo tez zaczynam czuj moja wypuklinke, ale moj pan powiedzial zebym sie tym nie przejmowala tylko robia swoim maxem i sprobowala regres i znow progres ewentualnie


preria ja ci powiem ze mi moj rehabilitant przy problemach z ledzwiowym kazal odstawic , ja z nim cwiczylam i mi nalozyl 60kg podnioslam to 2 razy ale czulam od razu w ledzwiowym bol i kazal od razu odstawic bo zbyt duze ryzyko jest w takim cwiczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Markoto, ale 60 kg, to już całkiem sporo jest... ale 35 kg? przy takim obciążeniu też cię bolało? swoja drogą, to ćwiczenie jest na wzmocnienie pleców, więc przy dobrej postawie z czasem, problemy powinny się zatracić... tak mi się wydaje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
tak ale ryzyko ze przy zmeczeniu odpuscisz plecy jest dosc duze i stad jesli sie ma jakies problemy powinno sie wg mnie odpuscic mozna to zastapic np gobletem i wznosami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
a wg mnie i tu i tu też możesz sobie kuku zrobić, bo technika w goblecie też zła może być i przy wznosach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
walek ja kupowalam w tkmaxx taki jakby piankowy z wypustkami

rolowanie dobrze wplywa na miesnie po treniengu zamiast rozciagania walkujesz kladac sie na walku i ukladajac go prostopadle do miesnia tak mozna wymasowac nogi posladku i grzbiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
PUSHhard
a wg mnie i tu i tu też możesz sobie kuku zrobić, bo technika w goblecie też zła może być i przy wznosach
tak ale nie masz az takiego obciazenia ktore ci moze dowalic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
PUSHhard
a wg mnie i tu i tu też możesz sobie kuku zrobić, bo technika w goblecie też zła może być i przy wznosach


O mamo, jak ja czasem widzę, jak ludzie się do tyłu przeginają przy wznosach to aż od patrzenia mi lędźwiowy trzeszczy...
A serio to wiadomo, ze jak obciążenia mniejsze, to jednak trudniej sobie to kuku zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
to samo bylo z przysiadami ze sztanga na plecach, duze obciazenie i duze ryzyko kontuzji, ja po prostu nie robie tych cwiczen za duze mam problemy z ledzwiowym zeby ryzykowac kolejnym przykuciem do lozka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko,bede robic 35 kg i wznosy zeby dalej wzmacniac prostowniki :D a dzis nie mge sie ruszac,nie wiem jak pojde na trening po masazu :D jakby mnie ktos kijami natlukl :D znow beda since ze hoho :D pol nocy nie moglam spac na pleckach:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
wzmacniaj posladki grzbiet i prostowniki no i poprzeczne brzucha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

Zerwane więzadła kolanowe a FBW

WHEY premium