SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto wyciska i pompuje ten się w spamie odnajduje!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123995

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CruellaDeMon
preria
markoto
ale z panstwowej do prywatnej


no tak, tez platna, wykladowcy Ci sami wiec co sie zmieni?


Zmieni sie to, zejesli jest to nowa szkola, nie bedzie takich "zasad" jakie panuja na dzien dzisiejszy i beda bardziej dostosowane realia do rynku. Nie beda mogli sobie pozwolic na traktowanie ludzi jak traktuja teraz.



jesli material jest ten sam a tylko podejscie inne to jestem za
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
zależy dla kogo, bo jak mieszkasz dalej z rodzicami i w sumie dla Ciebie to taka kontynuacja liceum to może i za darmo, ale jak musisz gdzieś mieszkać w innym mieście i za coś żyć to już nie. Plus wbrew pozorom to irytuje, bo nie możesz podjąć stałej pracy i zdobywać w tym czasie doświadczenia zawodowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
preria, ale ja się nie dziwię, że tego wymagają. Po prostu pracując często dłużej niż 8h (wczoraj np. 13h), bez braku możliwości wzięcia lewego l4, o urlopie to sobie mogę pomarzyć, po prostu nie mam już siły i dlatego zrobiłam przerwę i później idę na prywatną. I wcale się nie boczę na polibudę. Zmierzyłam swoje siły na zamiary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
przynajmniej będziesz miała czas na przygotowania do ślubu i robienie formy życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale placisz za akademiec i za zarcie,a za studia nie i to sie nazywa darmowe studia :D ale mialam znajomych ktorzy faktycznie mieszkali u rodzicow i studiowali:D ale ja wolalam akademiec:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
delfi, i oto chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Same wiecie jakie sa realia w Polsce, wymagania: 20 lat, znajomosc 4 jezykow obcych na poziomie plynnym, praktyki w najbardziej prestizowych instytucjach i dodatkowo 10 lat doswiadczenia w zawodzie.....i gdzie tu logika, ja sie ppytam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lubiekaszke
preria, ale ja się nie dziwię, że tego wymagają. Po prostu pracując często dłużej niż 8h (wczoraj np. 13h), bez braku możliwości wzięcia lewego l4, o urlopie to sobie mogę pomarzyć, po prostu nie mam już siły i dlatego zrobiłam przerwę i później idę na prywatną. I wcale się nie boczę na polibudę. Zmierzyłam swoje siły na zamiary.


no wiem,ze roznie jest w zyciu:/ ja akurat mialam ten komfort ze mi kase dawali rodzice,chrzesna i babcia:D takze jakos zylam plus typa ze szkoly, ale teraz moja siostra to masakra- na stype za kiepsko sie uczy a rodzice siedza w kredytach po uszy.....poracha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CruellaDeMon
Same wiecie jakie sa realia w Polsce, wymagania: 20 lat, znajomosc 4 jezykow obcych na poziomie plynnym, praktyki w najbardziej prestizowych instytucjach i dodatkowo 10 lat doswiadczenia w zawodzie.....i gdzie tu logika, ja sie ppytam?


i dlatego mimo ze ludzie po zaocznysz to i tak maja lepsza pensje bo zaczeli prace 5 lat wczesniej :D i taki to prestiz dziennych studiow mamy :D a ci co skonczyli zawodowke jeszcze lepiej bo pracuja od 20 lat w zawodzie i maja wlasne domy:D a ja nadal wynajmuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Mój chłopak jest po licencjacie z fizjo na prywatnej. Miał dużo nauki itd. Teraz robi mgr dziennie na AWF i miał sporo przepisanych ocen i praktycznie się nie uczy. A państwowa uczelnia i prestiż dziennych
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

Zerwane więzadła kolanowe a FBW

WHEY premium