SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kropka DT pods.s.15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Teraz czuję się tak samo. Mniej mam możliwości do ruszania się tak jakbym chciała. Urlop wiadomo, ale jest strasznie.... Jestem w takim miejscu, że nie mam gdzie kupić "mojej" żywności. na siłowni nie byłam już od dwóch tygodni , tak samo na Pole Dance. Bieganie tutaj jest katorgą, bo zwiewa mnie jak tylko wyjdę przed hotel. Czuję się opuchnięta...- pełna załamka :((( Cieszę się jednak, że kropaa zrobiła taki krok na przód! Efekty są ekstra. Trzymam za Ciebie kciuki cały czas ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Eskastra, nie śmieć w nie swoim dzienniku, mają tu być konkrety osoby prowadzącej. Ponarzekać to możesz ew. w spamie.

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2013-12-30 18:39:26

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super wyglądasz gratuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
Dziękuję dziewczyny!!

DZIEŃ 10 regeneracji i ostatni!

Od jutra liczenie miski, powrót na siłownię.
Na razie, póki nie dostanę innych wytycznych rozkład będzie taki jaki był 120/160/70. W razie potrzeby będę zmieniać.

Na trening również nie mam pomysłu więc póki mnie Szefowe nie odwiedzą i coś poradzą to najbezpieczniej chyba będzie jak wezmę kolejny trening 2 by Obli.

Dzisiaj oczywiście miska czysta, spacery w terenie.

WSZYSTKIEGO DOBREGO WSZYSTKIM W 2014! DUŻO MOCY NA TRENINGACH!

Zmieniony przez - kropaa w dniu 2014-01-02 12:01:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Miało wyjść dobrze, a wyszło jak zwykle. Wybaczcie. A niech rzep już rzepem nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
1 dzień nowego treningu

Raczej zapoznawczy z ćwiczeniami. Ogólne wrażenia super, chyba trochę bardziej męczący niż poprzedni trening, ale bardzo mi się podoba. Mam odczucie że bardziej pracowała i zmęczyła się góra ciała ale to może tylko moje wrażenie.

TRENING A: 3x10

1.dość małe obciążenie, przysiad ok, ale podnoszenie sztangi jeszcze sprawia mi mały problem, na następnym treningu oczywiście będę próbowała z większym ciężarem, no i bolały mnie nadgarstki-chyba coś koślawo przytrzymywałam sztangę na barkach

2a.ławka trochę mi się trzęsła i momentami miałam zachwianie równowagi,ale ogólnie ok-wzorowałam się filmikami Arphiel

2b.wiosłowanie-ok, 3kg-machanie, stanowczo za mało, przy 5 i 7kg czułam plecy

3a.wypady-ostatnia seria ciężko i wymęczona, ale zrobiona, cieszę się że nie boli mnie już pachwina tak jak w poprzednim treningu

3b.pompki- głupio mi że tak mało ale nie miałam siły, bolały mnie nadgarstki

4a.plank- całe ciało trzęsło mi się już z bólu

4b.woodchoper-nie wiem czy technicznie ok, gdzieś Ruda napisała że ruch ma być jak przy rąbaniu drewna, to rąbałam, czułam bok tułowia, następnym razem albo się nagram albo spróbuję przy wyciągu, chociaż nie wiem jaka wersja przy wyciągu jest poprawna czy ruch poziomy czy ciągnięcie wyciągu z góry ;/





MISKA:
suple:wiesiołek
warzywa:szpinak,ogórek,czosnek,cebula








Eskastra
-jak nie konkrety ;) to możesz pisać na pw śmiało.

Zmieniony przez - kropaa w dniu 2014-01-04 15:59:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
DNT

Tylko miska.
Jak pisałam wczoraj, że chyba bardziej góra pracowała na treningu tak się myliłam, bo dzisiaj czułam zakwasy na nogach i tyłku. Czyli jest dobrze :)

Jutro trening B chyba że siłownia będzie zamknięta

MISKA
suple:wiesiołek
warzywa:marchewka,ogórek,papryka






Zmieniony przez - kropaa w dniu 2014-01-05 15:26:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
DNT

Niestety siłownia zamknięta więc trening odpada. Zamiast tego wypad do lasu pewnie na cały dzień


MISKA:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
DT

Pierwszy raz trening B

1. MC sumo- rozgrzewka 10x29kg, 10x34kg. Ok, chyba technicznie lepiej mi to wychodzi niż z klasycznym MC na początku. Nie wiem tylko czy mam pochylać plecy- robię bardziej jakbym przysiad robiła, plecy mam bardziej pionowo niż w zwykłym.

2a. Chciałabym więcej kg ale nie dam rady, przynajmniej narazie. Wydaję mi się że lepiej będzie dla mnie jak skupię się na technice niż na zwiększaniu kg.

2b. Tu jak zawsze ciężko.

3a. Wznosy powoli się opuszczam, w górze zatrzymanie na kilka sekund. Czuję nogi i pośladki, ogólnie ciało mi drży ale myślę że to ok.

3b. Snatch- trudniej wyglądało na filmikach niż w rzeczywistości jest do wykonania


Po treningu 15 min orbi.
Z ciekawości chciałam sprawdzić czy potrafię się podciągnąc. Udało się 4 razy

Po treningu A i B wydaję mi się, że lepiej mi odpowiada niż Trening 1.
Łatwiej mi ogarnąć technicznie. Tak więc teraz tylko walka o progres











Zmieniony przez - kropaa w dniu 2014-01-07 15:27:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Podglądam i trzymam kciuki Już jest fajnie.
Też rozpracowuję teraz ten trening
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jesienno-zimowa sylwetka

Następny temat

Siłownia dla nastolatki

WHEY premium