SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kropka DT pods.s.15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
Chciałam się tylko przywitać powiedzieć,że jestem,cały czas na forum, ale stwierdziłam, że nie ma sensu codziennie pisać i narzekać ciągle na zdrowie.
Odpuściłam treningi tak jak mi lekarka kazała, obiecała też ostatnio,że jak ustabilizujemy serce to będę mogła wrócić na treningi, oczywiście mając tętno pod kontrolą. Miskę trzymam cały czas.
Prawie codziennie robię jakieś badanie, albo chodzę po przychodniach. Lekarka nie jest pewna czy serce źle działa przez tarczycę, czy tsh jest duże przez serce, czy przez przysadkę itp. Kortyzol też mam podwyższony,ale pojedynczy wynik nic w zasadzie nie daje i mam za jakiś czas zrobić znowu. Ostatnio robiłam też rtg klatki piersiowej, usg tarczycy(która ponoć wyszła "średnio"), dużo badań z krwi.

Dostałam Euthyrox na 4 tygodnie, potem badania znowu wszystkie hormonalne i jeśli się nie polepszy no to czeka mnie pobyt w szpitalu, jak zacznę mieć większe problemy z sercem podczas brania tych tabletek to mam odstawić i będzie wiadomo, że wszystko to wina serca.
Co do serca to biorę bisocard w celu ustabilizowania rytmu i w poniedziałek kolejne badania,żeby było wiadomo,że działają. Potem będziemy rozmawiać o mojej aktywności Tęsknie za treningami, ale lekarka nastraszyła mnie,że to nie są wcale żarty i musimy ogarnąć sprawy sercowe. Jak już wrócę do normalności to najprawdopodobniej tabletki i tak do końca życia i ciągłe badania kontrolne.
Z nowościami wracam jakoś w tygodniu jak będę wiedziała co mogę a czego nie mogę. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Kropka trzymam kciuki za zdrowko! dobrzej szybko i wracaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
Trzymaj się kropaa :) Czekamy na Ciebie

Zmieniony przez - czaj_nik w dniu 2014-03-14 13:13:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Duuużo zdrówka i trzymaj się dzielnie!
Dobrze, że i tak wcześniej udało się wykryć, że coś jest nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
O jej dziewczyny! Jak miło mi się zrobiło,że zaglądacie ja was też regularnie podglądam i trzymam kciuki cały czas.


Wracam do regularnych wypisek. Moja sprawa zdrowotna nie jest jeszcze do końca wyjaśniona, ale dostałam pozwolenie wczoraj na powrót do aktywności. Tłumaczyłam pani doktor,że ja na prawdę lepiej się czuję chodząc na treningi, te tętno tak nie skacze, jakoś się to samo stabilizuje no i się zgodziła. Oczywiście rower,rolki-rekreacyjnie, treningi pod kontrolą, mierzenie tętna przed,po, jak się poczuję źle to mam siadać odpoczywać i takie różne tam zabezpieczenia
Tak mogę ćwiczyć, chyba, że kardiolog do którego oczywiście też muszę iść niedługo na różne badania stwierdzi inaczej. Do tego czasu też mam brać bisocard i oczywiście na tarczycę euthyrox.

Wracam do tego na czym skończyłam, czyli rozkład dt 120/155/70 + odżywka po treningu dnt 120/130/70. Trening na rozruszanie się trening 2 by Obli. ten na którym skonczyłam, oczywiście z trochę mniejszym obciążeniem na początek.
No to życzę sobie powodzenia i mam nadzieję,że już nic mi zdrowotnie nie stanie na drodze! ChybA,że SZefowe stwierdzą,że się nie nadaję i nie mogę póki co prowadzić dziennika
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jesienno-zimowa sylwetka

Następny temat

Siłownia dla nastolatki

WHEY premium