SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kropka DT pods.s.15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
DT

Byłam dzisiaj na pobraniu krwi,czekam na wyniki i potem do lekarza.
Czułam się na siłach więc poszłam na trening, żeby więcej dni nie marnować.

Na treningu jednak brak sił. Praktycznie bez progresu, może przerasta mnie już ten trening albo to maks moich sił??
W przysiadzie tylko powtórzenia więcej w ostatniej serii. W przysiadzie byłoby więcej ale w rękach na push press btak mocy.
Wypady, ostatnia seria pełna więc następnym razem zwiększam we wszystkich seriach.
Woodchoper,wiosłowanie,wejście na stepy na razie bez progresu,żeby nie kaleczyć techniki..

Muszę znowu wpaść w swój rytm, mam nadzieję,że te chwilowe osłabienie to nic takiego.






MISKA





Zmieniony przez - kropaa w dniu 2014-02-24 17:48:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
DNT

Dzisiejsze pomiary, troszkę niepokoi mnie ten brzuch, ale może się go zredukuje kiedyś

Sezon wiosenny rozpoczęty tak więc rower dzisiaj będzie,pewnie z około 30km







Zmieniony przez - kropaa w dniu 2014-02-25 10:18:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Po pobieraniu krwi poszłaś na trening?

Nie ma się co dziwić, że nie miałaś sił... w takich sytuacjach to trzeba trochę wyluzować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
AL-no poszłam, wiem głupota, ale czułam się wporządku, badanie miałam bardzo rano, a do treningu leżałam i odpoczywałam więc myślałam, że jest ok.. Jakoś tak zawsze muszę się sama przekonać.
A z treningiem tym A to myślę,że to i tak już stanęłam przed taką ścianą,że chwilowo będzie mi ciężko te ciężary przeskoczyć i dalej progresować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
DT


Trening B

Tutaj fajnie, czuję,że mogę coś jeszcze w MC powalczyć.
Dwie serie poszły z 54kg, następnym razem będą wszystkie.

Wyciskanie-ostatnia seria max powtórzeń.

ściąganie drążka-30kg, to porażka techniczna więc na razie 27kg zostaje

wznosy,snatch-ok

brzuszki-ok

Do treningu 20min bieżnia/orbi

Jutro będą rolki mój ukochany sport, oby tylko nie padało..

MISKA
+po treningu porcja odżywki(zapomniałam wpisać w dziennik)







Zmieniony przez - kropaa w dniu 2014-02-26 20:36:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
DNT

Były rolki, teraz będzie spacer jeszcze
Mam czasami jakieś dziwne zawoty głowy, jutro jeszcze badania krwi dodatkowe i po weekendzie idę do lekarza.

MISKA
suple:wiesiołek


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
DNT

Jako, że dzisiaj miałam kolejne pobranie krwi i ostatni ochrzan od Al3ktry za trening po pobraniu krwi-odpuszczam dzisiejszy. Pójdę jutro, to i tak będą 3 treningi.
W poniedziałek będę miała komplet wyników, tarczyca,krew itp. więc w końcu się wyjaśni skąd te ostatnie osłabienia,plamy na paznokciach i krew z nosa A przynajmniej mam nadzieje, że się wyjaśni.

Oby wszystko było ok, bo chce porządnie robić treningi i dodatkowo sporo zacząć jeździć na rowerze,rolkach, w kwietniu pojechać w maratonie

Dzisiaj na pewno pójdę na spacer, dobrze mi robi przebywanie na świeżym powietrzu.


MISKA
suple:wiesiołek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
DT


Trening A

Krótko napiszę, bo w sumie nie ma co pisać, lekki zastój z ciężarami, ale staram się i jest mi ciężko, nie tak, że się obijam i mi się nie chce dokładać ciężaru tylko pilnuję bardzo techniki i na tyle ile mogę to robię z treningiem B lepiej mi idzie, może kiedyś też coś tu ruszy,albo zmieni się trening

Do treningu 20 min bieżnia.









Zmieniony przez - kropaa w dniu 2014-03-01 21:09:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w dni wolne odejmij sobie 25g ww

A zaraz czy ja cos tobie nie miałam... zanotowałam sobie na kartce twoj nick
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
ok, odejmuję może coś cm w pasie ruszą, albo chociaż nie będa rosły

jak coś dla mnie to chętnie, czekam cierpliwie, chyba dobrze, że jestem już na kartce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jesienno-zimowa sylwetka

Następny temat

Siłownia dla nastolatki

WHEY premium