SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kropka DT pods.s.15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
DNT

Dzisiaj odpoczynek, tylko spacer,trening jutro rano. Mam małe zakwasy po wczorajszym
Zatem tylko miska.

MISKA
Suple:wiesiołek
warzywa:ogórki kiszone,natka,papryka,kalafior,fasolka zielona







Zmieniony przez - kropaa w dniu 2014-01-26 16:41:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
DT

Stwierdzam,że chyba mi się ciało zmienia. Byłam dzisiaj na treningu w obcisłych spodniach i mam wrażenie jakby moje nogi nabierały lepszych kształtów, takich zaokrąglonych i tyłek zaczyna być chociaż minimalnie odstający

Cały czas zastanawiam się czy zwiększyć kalorie, bo wsumie powinnam chyba zacząć coś budować, a przynajmniej nie chcę chudnąć. Chyba, że na tych 1800 już więcej nie schudnę Obliques-jak zajrzysz podpowiedz proszę czy coś dorzucić czy jest ok


Po treningu 20 min aero.
8min-bieżnia
12min-orbi

1.przysiad+pp-rozgrzewka-10xcc i dwie pierwsze serie, z ostatnią było już naprawdę bardzo ciężko, ale się zmusiłam i zrobiłam!

2a.wejście na stepy-tu jak zawsze, plecy proste, łopatki ściągnięte, tyłek,uda napięte, ciężar ciała na nodze wchodzącej na step, bez wybijania z tej na ziemi

2b.Wiosło sztangielką- naprawdę ciężko, pewnie to dość mały ciężar, ale jest mi naprawdę ciężko

3a.Wypady-podobnie jak w treningu B brzuszki tak te wypady są wykanczająco-mordercze. ciężar staram się opierać na nodze którą robię wykrok i jak mam nią wrócić to sama ciągnie mi się piętą po ziemi.

3b.Pompki-bardzo ciężko, ale walczyłam o powtórzenia, chciałam kończyć przy piątym, ale powiedziałam sobie nie! rób póki nie upadniesz

4a.plank-ok

4b.woodchoper-robię na wyciągu, tutaj nie wiem w zasadzie czy to ok ale czuję przede wszystkim brzuch, może lekko plecy na dole i trochę nogi, raz jedną raz drugą w zależności od tego po której stronie robię


Ogólnie więc ok, zmęczyłam się mocno treningiem, aerobami dobiłam. Byłam strasznie czerwona, jak nigdy. No i spociłam się też jak nigdy. Zazwyczaj prawie wcale




MISKA

suple:wiesiołek
warzywa:pomidor,natka,czosnek,kalafior,fasolka zielona






Zmieniony przez - kropaa w dniu 2014-01-27 17:54:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
DNT

Mały trening interwałowy, niestety jestem w tym słaba, ale przynajmniej próbuję. Chciałam zrobić więcej obwodów, ale czułam jakbym miała zaraz zemdleć.

3xobwód-przerwa do minuty

30x pajacyk
20x przysiad z odwodzeniem nogi
30x pajacyk
20x przysiad z wyskokiem
30x pajacyk
30x mountain climber



Pomiary na dzisiaj
-czyli w sumie jak zawsze nic
dodaje też z ciekawości do mierzenia pomiar pod pępkiem bo tam mi brzuch zaczął coś odstawać



MISKA
suple:wiesiołek
warzywa:papryka,cebula,szpinak,rzodkiewka





Zmieniony przez - kropaa w dniu 2014-01-28 09:57:16

Zmieniony przez - kropaa w dniu 2014-01-28 16:28:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
DT

Trening zrobiony,już standardowo bolą nogi i ręce,zaczęłam czuć też zakwasy na plecach-łopatkach i dzisiaj nawet odczuwam barki zaczęłam dużo więcej pić podczas treningu niż wcześniej i dużo bardziej się pocić. Wogóle w domu też jakoś tak co chwilę czuję pragnienie i często latam do toalety, a rano mam wrażenie jakby opuchniętej twarzy. Nie wiem czy to znaczy że jestem odwodniona, ale zawsze staram się wypić te 1,5-2,5l wody dziennie.

Po treningu byłam mocno zmęczona ale spięłam się i dobiłam aerobami. 10min bieżnia 13% nachylenia 5,5km/h
10min orbi
5min wioślarz

1. MC sumo-dwie serie rozgrzewka, 39kg-ok, 44kg-lekko puszczały mi ręce na sam koniec, 49kg-5x normalnie i 5x spróbowałam chwytem mieszanym i się udało.problem właśnie polega na tym że mam chwyt słaby do większych ciężarów, chociaż ciało pewnie dałoby radę.

2a.Zmieniłam sztangielki na sztangę i wzięłam więcej kg. 19-ciężko,ale dawałam rade,21,5kg-bardzo ciężko,walczyłam od początku serii

2b.Dorzuciłam tylko narazie w 1 serii bo ciężko przeskoczyć mi te 25kg, żeby było poprawnie technicznie.

3a.wznosy- drży całe ciało jak zwykle, mocno pracują pośladki, łopatki ściągnięte, brzuch napięty, ruch kontrolowany i zatrzymaniem w górze oczywiście,nawet nie wiem jak kiedyś mogłam robić te ćwiczenie z 10kg obciążenia

3b. dołożyłam obciążenie ale lewej ręce było bardzo ciężko w ostatniej serii 8 powtórzeń. prawa za to sprawnie sobie radzi

4a,4b,4c-tu najgorzej odwrotne brzuszki strasznie się zmuszam żeby je zrobić, ale ogólnie napewno lepiej już mi szło niż ostatnio


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
MISKA
suple:wiesiołek
warzywa:rzodkiewka,marchewka,cebula,natka,ogórek





Zmieniony przez - kropaa w dniu 2014-01-29 15:24:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
WczorajDNT

Zrobiłam interwał na orbiterku. 12 min- 30s normalne tempo, 30s jak najszybciej, ile sił starczyło. Po zejściu nie mogłam ustać na nogach.
Potem 2 ćwiczenia na brzuch, trochę przysiadów i bardzo porządne rozciąganie.

Teraz śniadanie i lecę na trening

Miska z wczoraj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dodaj białka, po treningu moze być w formie odzywki jedna porcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
Tak jest będzie porcja odżywki bez pośrednio po treningu. Rozumiem że nie łączona z żadnym posiłkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie nie, tak dodatkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
obliques-ok, tak zrobię. Czyli taka rotacja, w dzień treningowy + porcja białka po treningu, a w DNT 120/160/70 zostaje bez zmian.


Wczoraj DT

rozgrzewka
trening
10 min bieżnia szybki marsz pod górę
10 min orbi
ćwiczenie techniki MC sumo z samą sztangą
rozciąganie

1.przysiad-miało być 19/21,5/21,5kg, z rozpędu dołożyłam do 24kg i było strasznie ciężko. nie w przysiadzie tylko w push press. dlatego na dwie raty ale udało się 10 powtórzeń
pytanie: można osobno robić najpierw 10xprzysiad potem 10xpush press? ułatwiłoby to progres w przysiadzie

2a.ok pomału dokładam, bo w ostatnich powtórzeniach lekko zachwiana równowaga

2b.wiosłowanie-ciężko, ale też pomalutku dokładam, chociaż te 12,5 będzie już trudno przeskoczyć

3a.Wypady-strasznie ciężko, mam wrażenie, jakbym miała się zaraz popłakać z tego wysiłku

3b.Pompki-w 1 serii 10 powtórzeń tak sobie postanowiłam (jak oczywiście będę miała siłę), że jak nawet przerwę po kilku powtórzeniach to kilka sekund odpocznę i spróbuję dobić do 10x

4a.plank-ok

4b.woodchoper-dalej na wyciągu, dość mocno czuję brzuch







MISKA
suple:wiesiołek

skończył mi się wreszcie ten pstrąg, nie polubiłam smaku i wogóle tej ryby, nie będę już spożywała






dzisiaj DNT

Czuję mocno uda-czworogłowe, i tyłek więc chyba coś tam popracowały wczoraj.
Dzisiaj raczej bez interwału, w planach za to daleki spacer
Jutro rano trening i walka z MC. Muszę mieć siłę



Zmieniony przez - kropaa w dniu 2014-02-01 12:31:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jesienno-zimowa sylwetka

Następny temat

Siłownia dla nastolatki

WHEY premium