SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kropka DT pods.s.15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie obserwój fałdek bo ześwirujesz. Tak w ogóle to wysłałam opis MC i na filmiku jesteś bardzo szczuplutka więc nie przejmuj sie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
Masz rację..mam gdzieś te fałdki ;) i dziękuję za opis-przeczytałam, zrozumiałam teraz tylko praktykować. Co ja bym zrobiła bez forum i Twoich porad. Pewnie słuchałabym się instruktorek które nawet zmuszały mnie do robienia czegoś wbrew temu co sama sądziłam i cztery które po kolei pytałam o to czy mam odkładać sztange patrzyły na mnie jakbym była wariatką i kazały absolutnie nie odkładać ;/ ;/
Wyglądam szczupło ;) - mam w planach kiedyś wyglądać bardziej trójwymiarowo nie tak płasko ;)
Tak więc do roboty! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
Dzień treningowy

Trening A
Wszystko ok gdyby nie lekki ból prawej pachwiny(tak mi się wydaje). Po ostatnich wypadach myślałam że to jakiś zakwas ale chyba nie. Nasilił się gdy chciałam biec na bieżni i gdy się rozciągałam leżąc i przyciągając lewą nogę do brzucha. Tak samo przy opuszczaniu prawej nogi. Może to tak jakby przywodziciel,ale na samej górze. Kurcze ciężko mi to stwierdzić bo ból dziwny..
Ale pożyjemy zobaczymy może przejdzie.
Ogólnie super :) Jak doszłam do 10 powtórzeń w przysiadzie w ostatniej serii to byałam straaasznie szczęśliwa. Ostatnio ledwo wstawałam przy 7 powtórzeniach. Na następnym napewno wkońcu będzie >40kg :)






MISKA
suple:wiesiołek
warzywa:pomidor,ogórek,papryka
owoce:banan
płyny:rooibos,czarna h.,woda

ciężko było mi policzyć galaretkę bo wszędzie są wartości dla galaretki na żelatynie. Ja moją robię na kurzych łapkach i nie wiem czy jakoś wywar wliczać czy samo mięcho. Dodałam na oko. Ważne że zdrowe nawet jak przekroczyłam coś :)




Zmieniony przez - kropaa w dniu 2013-12-09 14:33:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
Dzień nietreningowy

W ramach aerobów:
3xobwód 60s przerwa
skip A 30 sek
30 pajacy
30 mountain climbers
skip A 30 sek
15 przysiadów
10 burpees
+na koniec rozciąganie


MISKA
suple:wiesiołek
płyny:woda,herbata czarna
owoce:jabłko,banan
warzywa:ogórki,marchewka surowa,papryka



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Witam! Podziwiam ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Ja od kilku miesięcy też zaczynam poważną przygodę z siłownią i walką ze swoją sylwetką. Też więc jestem początkująca i często będę tutaj do Ciebie zaglądać. Będę się chwalić swoimi efektami i będę również wychwalać Twoje , choć już jest powód do wielkiego podziwu i braw. :) Od końca czasu letniego do teraz udało mi się przejść z wagi 63 do 59 i nadal walczę. Niestety nie robiłam pomiarów. Dopiero dzisiaj się za to wezmę, żeby "przeliczać" efekty. :) Trzymam za Ciebie kciuki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
Dzień treningowy


1 dzień @ cykl 28 dni i nic nie boli! ale jeszcze noc przede mną więc nie będe zapeszać. Co miesiąc to jest dramat dla mnie-ten ból a dzisiaj zupełnie nic nie czuję :)

Trening B

W MC gdybym była w 100% pewna techniki to stanowczo byłby większy ciężar.
W wyciskaniu czuje progres. Ostatnio strasznie ciężko i wyginałam się trochę do tyłu- dzisiaj dałam radę :)
Ściąganie drążka ciężko.
Wypady-trochę dyskomfort, znowu w-przy pachwinie ból.. albo ścięgno albo mięśień.
Uginanie-ok.
Pompki-napewno technicznie najlepiej jak do tej pory.





MISKA
suple:wiesiołek
warzywa:papryka,ogórek,cebula,czosnek
owoc:banan
płyny:woda,herbata czarna









Eskastra-dziękuję bardzo.. waga to nie taka najważniejsza. Ja przestałam się ważyć i mi na tym zupełnie nie zależy bo to żaden wyznacznik. Jak to robię to z czystej ciekawości. Dziękuję i zapraszam do zaglądania i trzymam kciuki też! :)

Zmieniony przez - kropaa w dniu 2013-12-11 23:09:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24382
Dzień nietreningowy

2 dzień @. Jakoś tak straasznie skąpo jak na drugi dzień ale o dziwo nie boli mnie brzuch! Pierwszy raz przez całe moje życie i oczywiście od momentu pierwszej miesiączki nie czuję bólu. Nie wiem czy to zasługa wiesiołka czy zmiany diety tłuszczy itp. ale jestem mega szczęśliwa. Zaczęłam się też zastanawiać czy coś się mi nie stało skoro nie boli bo to aż dziwne ;) ;) Nieprawdopodobne! Jeśli w przyszłym miesiącu też nie będzie bólu to będę najszczęśliwszą osobą na świecie. Kiedyś kończyło się pobytami nawet w szpitalu, wymiotami,biegunkami,omdleniami garściami przeciwbólowych itp. Dlatego tak się cieszę! Jest to dla mnie dużo ważniejsze niż jakieś tam centymetry. Ogromny sukces!

MISKA
suple:wiesiołek
płyny:woda,rooibos,herbata zielona
warzywa:ogórek,papryka,cebula,pieczarki
owoce:banan,jabłko
Ciągnęło mnie dzisiaj coś do słodyczy. Stąd ta czekolada.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Wiem właśnie, że waga to nie wyznacznik, ale niestety nie robiłam wcześniej pomiarów, za które wzięłam się dopiero teraz :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Ale chyba wymiary też są mniejsze, bo ostatnio jak Poszłam na Pole Dance z moimi ulubionymi spodenkami ( jedyne obcisłe, które nie odsłaniały za dużo tyłka ;P ) , to w pasie były dość luźne, aż co chwila pupcia wypadała. ;D Możliwe,że umknęło mi to, ale nie zauważyłam żebyś jadła makaron pełnoziarnisty. Jest to kwestia smaku, wartości produktu czy są jakieś inne przyczyny ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jesienno-zimowa sylwetka

Następny temat

Siłownia dla nastolatki

WHEY premium