SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2018 wg Viki moduł I

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
23.04 poniedziałek

Bieganie, trening na placu i w domu.
2km trucht
10x10sek podbiegi, przerwa 20 albo 30 sek, nie pamietam
5x marsz pod stroma górę
później truchtem na plac i powrót z placu truchtem, w sumie 9km

Plac:
1. Próba wymyku na niskiej i grubej rurce - nie wyszło
2. Próby dynamicznego podciągania - nie wychodzi




3. Zabawa na kółkach:








Próba L-sit, nieudana




Później obwód 6x:
- inverted row na kółkach 5x
- bar dip 5x
- podciąganie na ręczniku 2x
- dynamiczne wznosy nóg do drążka (a raczej próby) 5x





Następnie krótki trening w domu - MC, podciąganie podchwytem i pompki. Wypiska i filmy jutro. Wszystko mnie boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131001
Te kółka własne ?
Dipy super - kiedyś próbowałem i słabo mi szło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Masz Ty zdrowie do treningu i multimediów!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Panie Janie tak, kółka moje Fajna sprawa, można zabrać ze sobą wszędzie i zrobić trening.

Panteon treningi i tak teraz lżejsze A filmy są fajne, widać błędy o których nie wiemy. Na kółkach miałam wrażenie że jestem wyprostowana a jednak dużo jeszcze brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131001
To prawda.
Na swoim filmiku zauważyłem, że przy francuzie nie zaznaczam doprostowania łokcia i następnym razem się poprawiłem
Różnica była odczuwalna i pompa większa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 242 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6246
Fajne te wygibasy na drążkach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Ja tak miałam np. z pompkami, wydawało mi się, że jest ok, a jak zobaczyłam filmik to się okazało, że tyłek za wysoko.

Luko fajna zabawa, w zeszłym roku w lecie większość treningów było na placu i teraz też tak pewnie będzie.


Tak na szybko - reszta treningu z wczoraj:
1. MC
30kg10 /50kgx10 /55kgx8 /55kgx6
2a. podchwyt
6+2+2 /5+2+2+1 /5+2+2+1
2b. pompki
10+5 /10+5 /8+4+3

Filmiki z MC postaram się wrzucić jutro.
Tym razem zamiast 10 serii pochwytu po 3 powtórzenia zrobiłam 3x10 i zupełnie inne odczucia, znacznie trudniej Pompki też przy ilości 15x na raty.


Dziś wiosło do konkursu, filmy jutro.
Z ławką wyszło tak, że niskie ustawienie to nie jest moje optymalne. Najpierw zrobiłam wiosło bez ławki i okazało się, że głowę mam znaczne wyżej niż oparcie Przez to z podpartym czołem czuję się jakoś dziwnie. W każdym razie zrobiłam w tym niższym ustawieniu, 40kg poszło, 45kg już bardzo kombinowane. Mam nadzieję, że w piątek jeszcze zrobie próbę, bo w sobotę wyjeżdzam na kilka dni, więc nie będzie dostępu do ciężarów.
Zrobiłam też konkursowe ćwiczenie na brzuch i tu porażka, bo u mnie wytrzymałość mięśni leży więc niewiele tych powtórzeń wyszło
Do tego plank 3x60 sek. Przyłączam się do plank challenge https://www.sfd.pl/PLANK_CHALLENGE__zdążyć_z_formą_do_lata_:_-t1165405.html


Poza tym dostałam dzisiaj plan od trenera, zaczyna się od... jutra Jak go zobaczyłam, to...
Będzie bolało. Muszę sobie teraz pod to dopasować ćwiczenia na placu i zabawę na drążkach. Liczyłam na trochę odpoczynku przed RMG w Myslenicach a szykuje się niezły zapieprz Już się nie mogę doczekać Na pewno nie będę robić nic dodatkowego na nogi poza tym, co jest w planie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131001
Pewnie czytałaś - masti nie określił wysokości oparcia czoła tzn. można tak wysoko jak komu wygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Znajdź pozycję w której pociągniesz najwięcej.
Dopasuj ławkę.
I wygrałaś z systemem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12185 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627529
Viki - a bedziesz wrzucać co robisz na tym planie od trenera? Ciekawa jestem co jest Twoim największym zaskoczeniem w tym planie - to znaczy na co sama nie wpadłaś jak sobie rozpisywałaś treningi...
System taki jest - czasami sam pozwala ze sobą wygrać, czasami broni pierdoły, ryzykując upadek systemu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2018 WG JSDOLAN5 moduł 1

Następny temat

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex

WHEY premium