SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2018 wg Viki moduł I

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Paatik tricepsa mąż mierzył Z tłuszczem to jest u mnie tak, że jego najwięcej siedzi w nogach, co zresztą widac po fałdach. Góra jest już sucha. Na zawodach miałam 8mm trica i 4mm biodro więc różnica 5 mm, za to w nogach aż 10mm więcej. Do tej pory udało się nogi ruszyć tylko na bardzo niskich kcal - teraz nie ma szans na takie cięcia. Nie wiem czy jest szansa odchudzić nogi

Panie Janie w teorii to jest proste, ja wiem jak ma ten ruch wyglądać, ale nie potrafię go powtórzyć


Wczoraj wieczorem jeszcze trening w naszym Centrum Szkoleniowym, trochę poszalałam Bicki mi prawie odpadły
Multirig już na zmęczonych rekach, stąd kiepski rozmach na kółkach, zwykle łapię co drugie





A tu ścianka - bez gracji i wdzięku, za to skutecznie






Wrzucam tez wczorajsze podejścia do brzuszków. Chciałam jeszcze dzis spróbowac, ale raz że mam zakwasy a dwa czasu brakuje. W weekend na wyjeżdzie pewnie spróbuję jeszcze, jak sie uda wrzucić film to fajnie, ale nie wiem jak tam z netem.





Dziś bieganie: 58:40, 9,35km, śr. tempo 6:16
Miało byc spokojnie i było, nawet mnie nie poniosło Najpierw spokojnie teren, później krótkie podbiegi, wpadło też trochę marszu.
Wrzucam wykres i fotkę z wczoraj:






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Wczoraj pobudka przed 5, o 6 byłam już w lesie żeby zdążyć z treningiem przed pracą i przed wyjazdem.
Mocny trening po górkach, wyszło ok. 11km, 1,5h. Nie mam dostępu do kompa, żeby wrzucić wykres.
Dziś wg planu wolne, ale... Okoliczny oddział naszej drużyny organizuje dziś trening na przeszkodach, więc szkoda nie skorzystać z takiej okazji. Jak nic mi nie wypadnie to dołączę, będzie zabawa

Challenge z wymykami musi poczekać aż wrócę, bo tu na wsi nie ma drążka.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-04-29 09:17:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nieustannie podziwiam i zastanawiam się skąd tyle energii w Tobie
Mimo wszystko nie zapomnij by organizmowi czasami dać odsapnąć
Choć mam BANA nie mogłem się powstrzymać by nie napisać dwóch zdań
Może to rezultat wczorajszego spotkania i długiej rozmowy z Byczkiem-Jaworem.


Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2018-04-29 10:27:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Viki
Challenge z wymykami musi poczekać aż wrócę, bo tu na wsi nie ma drążka.



Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-04-29 09:17:08

Spoko Viki dzisiaj tez mam przerwe od wymykow,zdazymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
Tez bym chciała wiedzieć skąd u Viki taka moc??? Przyjdzie zaakceptować ze ona tak ma, i patrzeć jak na niedościgniony wzór....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130999
Paatik
Tez bym chciała wiedzieć skąd u Viki taka moc??? Przyjdzie zaakceptować ze ona tak ma, i patrzeć jak na niedościgniony wzór....
Gdybym trenował tak jak ona to też miałbym taką moc.
Ona ma cel do którego dąży i dlatego jest w krajowej czołówce tego sportu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
Gdybym trenował tak jak ona to też miałbym taką moc.


a ja mam wrażenie wręcz odwrotne, że przy takich treningach bym się wykończył raz dwa, pierdyknął wszystko i usiadł na kanapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130999
kabo9
ojan
Gdybym trenował tak jak ona to też miałbym taką moc.
a ja mam wrażenie wręcz odwrotne, że przy takich treningach bym się wykończył raz dwa, pierdyknął wszystko i usiadł na kanapie
Nie pisałem, że potrafiłbym tak trenować.
Po prostu - nic samo nie przychodzi. Trzeba się przyłożyć do treningów aby mieć moc i potem wystartować w zawodach.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Mistrzu dziękuje, miło mi, że pomimo bana Mistrz się odezwał Mam teraz plan od trenera, w którym jest czas na regenerację i odpoczynek Ręce miały 2 dni przerwy, wiec dzisiejszy trening nie zaszkodzi, a za to jutrzejsze ćwiczenia dodatkowe na chwyt odpuszczę

Drazekm mam nadzieję, że nie zapomnę jak to sie robi, bo powrót dzień przed biegiem, a po biegu ze 2 dni wolnego, więc pewnie dopiero za tydzień będę konutyować

Paatik z jednej strony ja lubie sie ruszać, cos robić, nie lubię nudy i siedzienia na tyłku. Z drugiej treningi i starty sprawiaja mi dużo przyjemności, jest to przy okazji świetna zabawa, więc nigdy nie ide na trening bo musze, bo jest w planie. Wręcz przeciwnie, nie mogę się doczekac kolejnego dnia. Idę bo lubię Praca nad sylwetką w pewnym momencie przestała sprawiac mi taką przyjemność, bo nie było widac progresu, efekty były mnimalne, a ja lubię wyzwania, lubię realizowac konkretne cele. Tutaj widac efekty treningów.

Panie Janie racja - jest konkretny cel, więc są chęci i motywacja do treningu.

Kabo To trzeba po prostu lubić - bieganie, ćwiczenia. Ja uważam, że nie ma sensu się zmuszać do rzeczy, których nie lubimy.


Dziś byłam na treningu naszej drużyny, oddział rzeszowski Fantastyczne miejsce do treningu, o takim ogródku marzę.

Były pierwsze próby na kołkownicy, niestety początek się nie nagrał, dopiero końcówka jak spadłam




I różne zabawki na chwyt. Progres jest widoczny, ani kulki ani pałki nie sprawiły mi problemu.




Na chwile obecną nie radzę sobie jedynie z dragon tail i drabiną salomona, ale pracuję nad tym i mam nadzieje, że jeszcze w tym roku na zawodach uda sie to zaliczyć

Na koniec jeszcze fotka z dzisiaj i wczorajszy wykres. Chyba nigdy nie miałam takiego nieskiego tętna podczas biegania po lasku, zawsze to była 4 i 5 strefa, a tym razem jak widac, było spokojnie. Jeszcze niedawno większość biegów było w 4 i 5 strefie, a od jakiegoś coraz trudniej podbic tętno do 5 strefy.

1:30:00, 10.94km







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130999
Bardzo interesujący dziennik.
Filmiki przybliżają wysiłek jaki trzeba wydać na treningach i widać, że naprawdę się cieszysz z widocznych postępów.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2018 WG JSDOLAN5 moduł 1

Następny temat

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex

WHEY premium