SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2018 wg Viki moduł I

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 242 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6246
Viki jak mi sìę uda to podrzuce Cię do Jadwisina.

Kabo ty z warszawy i nic nie mówisz;D ja mieszkam pod wawą w milanówku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Viki - to wstępnie na szybko (jak nie wyjdzie opcja z Luko), biorac opd uwagę że chcesz jak najmniej przesiadek to ja bym radził tak:
- wysiadasz na pewno na Warszawa Zachodnia
- stamtąd łapiesz azymut na dworzec PKS, z peronów w kierunku Jerozolimskich jakby nie było strzałek od razu na dworzec
- na dworcu masz kilku przewoźników, od PKSów po prywatne busy i musisz znaleźć taki co jedzie przez Zegrze i Serock, pomiędzy nimi jest Jadwisin
- powinna tak jechać większość busów w kierunku Ostrołęka, Przasnysz, Ciechanów więc nie powinno to być trudne - masz busa co około 15minut - ale to do sprawdzenia

jedyna trudność to albo znaleźć taki co ma przystanek Jadwisin, bo nie każdy co jedzie przez Zegrze i Serock ma takowy z tego co widziałem
albo urokiem osobistym zmusić kierowcę do zatrzymania w najlepszym miejscu - co nie powinno być trudne

inna opcja to przesiadka na pociąg do Legionowa- azymut Modlin (jak np przegapisz Zachodnią ), a z Legionowa masz 10km i tez jeżdżą jakieś busy czy PKSy

@Luko - nigdy nie kryłem gdzie mieszkam, więc użytkownicy z dłuższym stażem na pewno to wiedzieli , mieszkam w Ursusie więc niedaleko,
Milanówek to o ile się nie mylę rewir Krzyśka Piekarza więc masz dobrego dzika na rejonie




Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-04-11 22:09:16

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-04-11 22:10:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Viki


Później podrygi zdechłej ryby - tak, żeby konkurencja znowu mogła się pośmiać

...

Póki co stwierdziłam, że będę sobie ćwiczyć zwis w ugięciu z nogami w górze. Jak ktoś ma jeszcze jakieś uwagi lub propozycje to proszę Oj długa droga przede mną... może do 40-tki się wyrobię



Konkurencja się nie śmieje, konkurencja lubi pożartować

Kiedyś udało mi się wymyk zrobić, przy okazji konkursu -LINK-
Było to pierwszy i ostatni wymyk jaki zrobiłem, nie przygotowując się do tego w żaden sposób.
Spróbuj zrobić na wysokim drążku. Masz sporo cięższy dół ciała, jak przystało na kobietę, i zrobienie tego z niskiej pozycji, bardziej siłowej, może być trudne.
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Szajba czy uwazasz ze ten wymyk na niskim drazku z dzisiejszego filmu wymaga sily ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Jak wyżej napisałem, zrobiłem jeden wymyk w życiu i udało mi się go zrobić na wysokim drążku.
Nie znam się na wymykach

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
_Szajba_
Jak wyżej napisałem, zrobiłem jeden wymyk w życiu i udało mi się go zrobić na wysokim drążku.
Nie znam się na wymykach

A jak myslisz,a moze wiesz czy ja sie znam ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
drazekm
_Szajba_
Jak wyżej napisałem, zrobiłem jeden wymyk w życiu i udało mi się go zrobić na wysokim drążku.
Nie znam się na wymykach

A jak myslisz,a moze wiesz czy ja sie znam ? :)

Drazekm, nie neguję Twojej zaj**istej formy na drążku.
Odpowiedziałem na zapytanie Viki.

O, właśnie te
Viki

Jak ktoś ma jeszcze jakieś uwagi lub propozycje to proszę





Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 4/11/2018 11:53:19 PM
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ok nie mam nic przeciwko wszelkiej pomocy,moze Twoj sposob sie sprawdzi,tylko jedno "ale",taki przyklad kiedys za nastolatka pare razy w ciagu kilku dni udalo mi sie zrobic przerzut w przod cos takiego tylko ze do pozycji kucznej,



uczylem sie tego cale popoludnie wiele razy ladujac na plecach i tylku.O co mi chodzi,nie mam zielonego pojecia jak to zrobic po prostu trzeba probowac i po tych paru udanych przezutach nie smialbym nikomu cokolwiek doradzac,taki jestem :)no ale to ja kazdy jest inny i moze napisac "nie zmam.sie,ale wypowiem" :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-04-12 06:38:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
To czy Ty masz coś przeciw czy nie ma tu żadnego znaczenia. Zupełnie żadnego. Zero. Null.

Wracając do meritum. Przy Twojej budowie ciała, gdzie środek ciężkości w pozycji poziomej znajduje się w okolicy klatki piersiowej (głównie za sprawą ciężkiego dowcipu), wystarczy się się na drążku powiesisz i musisz się namęczyć by nie zrobić "poziomki". Viki ma sporo więcej na dole, o czym notabene sama wspomniała i łatwiej jej może przyść zrobienie wymyku, jeśli do tego zaprzęgnie fizykę.
Na tym kończę, bo się żenua zrobiła.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
:) Viki przepraszam za spam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2018 WG JSDOLAN5 moduł 1

Następny temat

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex

WHEY premium