SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2018 wg Viki moduł I

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
praca z trenerem to kolejny krok w przód - jeżeli się dogadacie to musi zaowocować progresem
ja mimo, że z moim pierwszym trenerem nie za bardzo się dogadywałem to i tak nauczyłem się mnóstwa rzeczy, które teraz wykorzystuję
z drugim trenerem nauczyłem się jeszcze więcej, bo sam już miałem większe doświadczenie i wiedziałem na co zwrócić uwagę

ja osobiście polecam każdemu, kto chce startować, zawsze to inne spojrzenie, chłodniejsza głowa przed startem itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130999
kabo9
praca z trenerem to kolejny krok w przód - jeżeli się dogadacie to musi zaowocować progresem
ja mimo, że z moim pierwszym trenerem nie za bardzo się dogadywałem to i tak nauczyłem się mnóstwa rzeczy, które teraz wykorzystuję
z drugim trenerem nauczyłem się jeszcze więcej, bo sam już miałem większe doświadczenie i wiedziałem na co zwrócić uwagę

ja osobiście polecam każdemu, kto chce startować, zawsze to inne spojrzenie, chłodniejsza głowa przed startem itp
Czyżbyś jednak się przygotowywał do startu?


Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-04-22 10:17:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
Czyżbyś jednak się przygotowywał do startu?


aktualnie nie
ale jeżeli jednak zdecydowałbym się na start to minimum ostatnią fazę redukcji i BPS chciałbym robić z kimś doświadczonym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
Viki - gdzieś musiałam przeoczyć info o zaangażowaniu trenera. Muszę po powrocie dokładnie poczytać dzienniki. A to trener biegowy czy taki specjalnie od Twoich biegów z przeszkodami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Kabo zgadzam się, trenerzy mają różne ciekawe sposoby na osiągnięcie określonego celu, dużo można się nauczyć.

Paatik nie pisałam do tej pory nic więcej, wspomnialam tylko że być może uda nawiązać się współprace. Ja jestem zainteresowana głównie pomocą w kwestii biegania. Po weekendzie będę rozmawiać z trenerem, zobaczymy jak to widzi.
Skontaktowałam się z osobą, której artykuły i filmy często tu wrzucałam
Sam biega OCRy więc zna specyfikę dyscypliny.

Szalone pomysły chodzą mi po głowie, ale marzenia są to po, żeby je spełniać
Jak znajdą się fundusze to może będzie poważny start za granicą




Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-04-22 11:56:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Viki

Szalone pomysły chodzą mi po głowie, ale marzenia są to po, żeby je spełniać
Jak znajdą się fundusze to może będzie poważny start za granicą


dla xzaara i innych TRI startem marzeniem była chyba KONA - Ironman na Hawajach
a w biegach OCR jest taki start o podobnej randze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345951
Viki
Szalone pomysły chodzą mi po głowie, ale marzenia są to po, żeby je spełniać



I tak ma być zawsze

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Kabo myślę, że takie starty marzeń to Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata. Na jedno i drugie trzeba zdobyć kwalifikacje za dobre wyniki w kraju. Można zdobyć kwalifikacje do startu Pro (bez podziału na wiek) za podium, lub do grup wiekowych za bycie w Top 10
Są też OCR Series, ale tym się nie interesowałam, więc nie wiem jak to dokładnie wygląda.
Większość czołowych zawodników skupia się właśnie na przygotowaniach do ME i MS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
No to uzupełniam zaległości.

21.04 sobota

DNT
Ciężki dzień, do późnego wieczora w pracy, duzo roboty.

22.04 niedziela

DNT
Wizyta u mamy. Po powrocie udało się pójść na chwilę na plac zanim zrobiło się ciemno.
W końcu zrobiłam wymyk A wszystko dzięki filmikom Drazekm, które oglądałam po kilka razy. Dzięki.



















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130999
Brawo.
Ciekawe czy Szajba zaproponuje koszenie trawy i wyrywanie kwiatków?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2018 WG JSDOLAN5 moduł 1

Następny temat

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex

WHEY premium