SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2018 moduł II miesiąc maj

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
ojan
drazekm
jsdolan5
Widzę Drazekm ze Twoje wpisy to głos wołającego na puszczy

Nie są nadaremne bo ludzie widzą i to Masti wystawia sobie i sponsorowi niepochlebną opinie, a potem zdziwienie dlaczego ludzie nie chcą w konkursach startowac.
Wyciągasz niewłaściwe końcowe wnioski! Mało jest ludzi, którzy chcą uczestniczyć w zabawie konkursowej gdy ich poziom bardzo odbiega od ewentualnych rywali.
jsdolan - przydałoby się trochę spokoju. Wszystko wymaga czasu! To, że ktoś jest moderatorem nie znaczy iż siedzi cały czas w tym dziale.


Janie z całym szacunkiem ale ja jestem spokojny . Jest to kolejny wpis Drazekma i pisał to w różnych tematach od 1 czerwca a ja za każdym razem gdy to czytam to pojawia mi się uśmiech na ustach . Przecież to Masti napisał "Osoby,które zaliczą uczestnictwo w pierwszym i drugim module oraz wystartują w module trzecim,finałowym-specjalna pomoc w suplementach przyspieszających spalanie tłuszczu i zwiększające motywację treningową Iron Horse.

Marek C zaproponuje suplementy Iron Horse ,które pomogą nadać finałowy szlif kraty przez cały czerwiec . "

To jest cytat z Mastiego a nie coś co sobie Drazekm wymyślił. Dzisiaj jest 9 czerwca nawet jakby ta obietnica została spełniona ( w co niestety raczej wątpię ) to przesyłki dotrą koło 15 czerwca zostaje pół czerwca na finałowy szlif . Nie napisze że jestem rozczarowany, czy zawiedziony, niestety juz się przyzwyczaiłem do tego ze nie wszystkie obietnice są spełniane. Jestem w stanie zrozumieć ze nie zawsze wszystko idzie tak jak byśmy chcieli ale przyzwoitość raczej by nakazywała jakoś się wytłumaczyć no może nawet przeprosić za nie dotrzymanie słowa, no cóż ...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Janek chyba nie przeczytałeś tego co Masti napisał niebieskim drukiem ?,zobacz na tej stronie powtórzone jest cztery razy


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-06-06 09:29:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131004
drazekm
Janek chyba nie przeczytałeś tego co Masti napisał niebieskim drukiem ?,zobacz na tej stronie powtórzone jest cztery razy
Jestem stary ale jeszcze coś tam widzę

jsdolan napisał: "Jestem w stanie zrozumieć ze nie zawsze wszystko idzie tak jak byśmy chcieli ale przyzwoitość raczej by nakazywała jakoś się wytłumaczyć no może nawet przeprosić za nie dotrzymanie słowa, no cóż ..."

No właśnie - podpisuję się pod pierwszą częścią wypowiedzi ale ta część:
"ale przyzwoitość raczej by nakazywała jakoś się wytłumaczyć no może nawet przeprosić za nie dotrzymanie słowa, no cóż .."
dla mnie jest niepojęta! Zbyt szybko oceniamy czyjeś postępowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
ojan
drazekm
Janek chyba nie przeczytałeś tego co Masti napisał niebieskim drukiem ?,zobacz na tej stronie powtórzone jest cztery razy
Jestem stary ale jeszcze coś tam widzę

jsdolan napisał: "Jestem w stanie zrozumieć ze nie zawsze wszystko idzie tak jak byśmy chcieli ale przyzwoitość raczej by nakazywała jakoś się wytłumaczyć no może nawet przeprosić za nie dotrzymanie słowa, no cóż ..."

No właśnie - podpisuję się pod pierwszą częścią wypowiedzi ale ta część:
"ale przyzwoitość raczej by nakazywała jakoś się wytłumaczyć no może nawet przeprosić za nie dotrzymanie słowa, no cóż .."
dla mnie jest niepojęta! Zbyt szybko oceniamy czyjeś postępowanie.


Drogi Janie w którym momencie ja tu kogokolwiek oceniam ? Jesteśmy dorośli to zachowujmy sie jak dorośli i ponośmy odpowiedzialność za swoje słowa i deklaracje. Ja już też raczej do smarkaczy nie należę i nie trzeba mnie przywoływać do porządku. Niestety już nie pierwszy raz sie taka sytuacja zdarza i mi osobiście to już akurat dynda i powiewa bo się do tego na tym forum zdążyłem przyzwyczaić ale dla niektórych może to być naprawdę przykre .
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
Jestem stary ale jeszcze coś tam widzę


skoro uważasz, że Masti jest w stanie dostarczyć suple na "cały czerwiec" to chyba jednak nie do końca przeczytałeś lub zrozumiałeś to co zostało obiecane
bycie adwokatem nie jest proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131004
jsdolan - czasami każdego trzeba przywołać do porządku .
Mnie też przywołują.
W Twojej wypowiedzi ubodło mnie słowo "przeprosić".
Niestety nie zwróciłem być może należytej uwagi na słowa przed nim napisane "no może nawet przeprosić".
Przepraszam Cię więc za swoją zbyt obcesową wypowiedź o zachowanie spokoju.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-06-06 11:35:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Nie ma co na siłę bronić Mastiego, do mnie te argumenty nie trafiają. Wiem że nikt nie siedzi 24h na dobę na forum, ale Drazekm poruszył temat już dawno (i podobnie jak Jsdolan tylko sie uśmiecham za każdym razem to czytając ), w międzyczasie moderator na forum był, ale w temacie się nie wypowiedział.
Skoro padła konkretna obietnicą to należy napisać czy zostanie dotrzymana, kiedy, a jeśli nie to dlaczego. Trochę to nie w porządku, bo być może niektórzy liczyli na to wsparcie i wstrzymali się np. z kupnem spalacza, a przez to teraz nie osiągną zamierzonego efektu. To już lepiej nic nie obiecywać skoro z dotrzymaniem słowa bywają problemy. Zdaje sobie sprawę, że Masti może nie mieć na to wpływu, ale jakaś odpowiedzialność za własne słowa powinna być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131004
Viki - widać słabo argumentuję
Gdyby masti miał na to wpływ to z pewnością sprawę dawno by wyjaśnił. Pewnie czeka z tym na ostateczne wiadomości od sponsora.

Niech ta dyskusja nie przeradza się w pretensje do moderatora i sponsora. Przychodzą mi tu na myśl różne polskie (a może nawet międzynarodowe) przysłowia np. daj palec ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12186 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627552
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan


Niech ta dyskusja nie przeradza się w pretensje do moderatora i sponsora. Przychodzą mi tu na myśl różne polskie (a może nawet międzynarodowe) przysłowia np. daj palec ...

A kto złożył obietnicę wsparcia ja ?
jaki palec co dostaliśmy ?,jeszcze nic chyba że obietnicę traktujesz jako palec ?,:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato 2018 wg drazekm modul I

Następny temat

Interpretacja badań

WHEY premium