SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2018 moduł II miesiąc maj

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131004
Nie myślałem, że to tak będzie:

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Trzesie co,jest wysilek w koncowce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131004
drazekm
Trzesie co,jest wysilek w koncowce.
Myślałem, że się rozlecę! Do 20 sekund jest nawet lekko a problem zaczyna się później.
Słychać to nawet po oddechu - mięśnie klatki i brzucha napięte i oddycha się trudniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
ojan
drazekm
Trzesie co,jest wysilek w koncowce.
Myślałem, że się rozlecę! Do 20 sekund jest nawet lekko a problem zaczyna się później.
Słychać to nawet po oddechu - mięśnie klatki i brzucha napięte i oddycha się trudniej.


No faktycznie do 15 - 20 sekundy jakoś idzie potem jest trzesawka . Mi na razie maks wyszedł 32 sek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131004
jsdolan5
ojan
drazekm
Trzesie co,jest wysilek w koncowce.
Myślałem, że się rozlecę! Do 20 sekund jest nawet lekko a problem zaczyna się później.
Słychać to nawet po oddechu - mięśnie klatki i brzucha napięte i oddycha się trudniej.
No faktycznie do 15 - 20 sekundy jakoś idzie potem jest trzesawka . Mi na razie maks wyszedł 32 sek
I się nie pochwaliłeś! Toż to prawie tyle co ja - a ja się tak bardzo cieszę, że dochodzę pomału do drazekm a tu okazuje się wyskakuje czarny koń w Twojej postaci! Brawo dla Ciebie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
ojan
jsdolan5
ojan
drazekm
Trzesie co,jest wysilek w koncowce.
Myślałem, że się rozlecę! Do 20 sekund jest nawet lekko a problem zaczyna się później.
Słychać to nawet po oddechu - mięśnie klatki i brzucha napięte i oddycha się trudniej.
No faktycznie do 15 - 20 sekundy jakoś idzie potem jest trzesawka . Mi na razie maks wyszedł 32 sek
I się nie pochwaliłeś! Toż to prawie tyle co ja - a ja się tak bardzo cieszę, że dochodzę pomału do drazekm a tu okazuje się wyskakuje czarny koń w Twojej postaci! Brawo dla Ciebie.


No co się tam będę chwalił jak nie nagrałem . Do końca miesiąca jeszcze trochę czasu zostało, trzeba mieć jakiegoś asa w rękawie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
Wreszcie się pojawił, już mityczny Czarny Koń - brawo !!! :)

Bo już sam zaczynałem wątpić,że takie konie istnieją :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Janek czekamy na wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
drazekm
Janek czekamy na wyniki.


Drazekm daj mu się wyspać i zjeść śniadanie


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2018-06-01 07:59:07
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131004
jsdolan5
drazekm
Janek czekamy na wyniki.
Drazekm daj mu się wyspać i zjeść śniadanie
Wstałem później niż zwykle - plank był bardzo intensywny

Wyniki są zaskakujące. Walka do końca bardzo zawzięta.
drazekm wykazał się rycerskością i stałością słowa.
Viki walczyła o każdą sekundę i udowodniła, że w kształtnej piersi bije mężne serce (to nie moje słowa lecz bardzo trafne ).
jsdolan5 zaskoczył wszystkich poziomem poziomki oraz utrudnieniem wykonania wznosów tułowia!
Gratuluję uczestnikom woli walki i chęci zabawy skutkującej poprawą własnego wyglądu i sprawności.

Viki poziomka 32 + wznosy 49 + zdjęcie 2 = 83 pkt
drazekm poziomka 52 + wznosy 26 + zdjęcie 3 = 81 pkt
jsdolan poziomka 40 + wznosy 2 + zdjęcie 1 = 43

Wygrywa osoba z największą ilością punktów. Nie dopisałem punktów należących się kobiecie (wg regulaminu) w konkurencjach siłowych gdyż wygrała z mężczyznami bez tego wyrównywania szans.
Odwołania można składać dzisiaj do godziny 24:00
Życzę powodzenia w trzeciej części KNL .
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato 2018 wg drazekm modul I

Następny temat

Interpretacja badań

WHEY premium