SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2018 moduł II miesiąc maj

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Ładnie ten brzuch katujecie, masti powinien pokazać kratę w lato.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
drazekm
Ale ja nie skladam reklamacji tylko wzor to wzor bez wzgledu kto to robi i czy startuje czy nie i wg wzoru zreszta nie opisanego tylko pokazanego moje wykonanie bylo blizej wzoru niz Mastiego,no ale co wolno....
Masz rację, że Twoje wykonanie było bliższe wzoru wymaganego do zaliczenia w KNL. Ja spróbuję dorównać mastiemu w ilości powtórzeń wykonanych wg (wymaganego przez mnie) wzoru .


to w takim razie i ja postaram się poprawić swój wynik, do końca maja trochę czasu zostało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131005
kabo9
ojan
drazekm
Ale ja nie skladam reklamacji tylko wzor to wzor bez wzgledu kto to robi i czy startuje czy nie i wg wzoru zreszta nie opisanego tylko pokazanego moje wykonanie bylo blizej wzoru niz Mastiego,no ale co wolno....
Masz rację, że Twoje wykonanie było bliższe wzoru wymaganego do zaliczenia w KNL. Ja spróbuję dorównać mastiemu w ilości powtórzeń wykonanych wg (wymaganego przez mnie) wzoru .
to w takim razie i ja postaram się poprawić swój wynik, do końca maja trochę czasu zostało
O matko!
To mnie zajedziecie! (Bo ja też chcę się poprawić )
Po to jest ten konkurs abyśmy chcieli się poprawić. Kurcze, trochę obtarłem sobie skórę na kręgosłupie na mojej wykładzinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
Ja nauczony doświadczeniem z młodości-gdy tak brzuch trenowałem-podłożyłem i matę i ręcznik,by nie otrzeć kości ogonowej :)


Zmieniony przez - masti w dniu 2018-05-08 14:46:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131005
masti
Ja nauczony doświadczeniem z młodości-gdy tak brzuch trenowałem-podłożyłem i matę i ręcznik,by nie otrzeć kości ogonowej :)
W tym miejscu to obcierałem gdy robiłem te wznosy w wojsku a spodenki były z płótna a materac z brezentu.
Dzisiaj obtarłem trochę na wystającym kręgu w odcinku piersiowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
No to jesteś zdolny :)
Mnie się tam nigdy nie przydażyło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131005
masti
No to jesteś zdolny :)
Mnie się tam nigdy nie przydażyło :)
Mam tam coraz mniej tłuszczu i kręgi zaczynają mi wystawać - zwłaszcza jak się zgarbię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 242 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6246
To i ja dorzucę swoją próbę dziwnie to wygląda jakby konwulsje!!!



3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131005
Lukoluko - no to dałeś nam do wiwatu!
Bardzo ładna i jak do tej pory najlepsza próba.
Miałbyś szanse gdybyś zechciał wziąć udział w KNL moduł drugi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
Ładnie poszło-brzuch silny-tylko brać udział w konkursie,bo jak zwykle-nieobecni nie mają racji :)

Cokolwiek to znaczy.:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato 2018 wg drazekm modul I

Następny temat

Interpretacja badań

WHEY premium