SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2018 moduł II miesiąc maj

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607800
Panie Janie stwierdzenie "daj palec..." jest nie na miejscu. Czy my o coś prosiliśmy, czy to był nasz pomysł, czy wymagaliśmy od kogokolwiek dodatkowego wsparcia? Nie.
To moderator coś takiego napisał, a jak przyszło co do czego to teraz milczy. Jak wspomniałam wyżej, trzeba było nic nie obiecywać to nie byłoby sprawy. A teraz wystarczyłoby napisać "Czekam na odpowiedz sponsora" czy nawet "Nie miałem czasu tego ogarnąć" albo "Z przyczyn niezależnych nie wyszło". Można to zrozumieć, tak bywa i przynajmniej byłoby wiadomo na czym stoimy. A tak to trochę nie w porządku. Mi akurat na wsparciu nie zależy, ale nie lubię takiego traktowania ludzi i rzucania słów na wiatr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
Jak się nie mylę to dziś jest 6 czerwiec a 9 czerwiec-chyba ,że mnie cofnęło w czasie? :)


I znów dużo hałasu ale nie bardzo wiadomo o co.



Kilka razy pisałem,że będą te dodatkowe suplementy dla uczestników we wszystkich trzech modułach - i będą .


Drazekm-jak to sobie wyobrażałeś?

Zaczyna się 1 czerwiec godzina 00:01 i puka do Ciebie kurier z obiecanymi suplementami?

Stąd chyba zrozumiałe ,że nikt nie dostanie tego 1 czerwca.



Druga sprawa- Wiadomo,że teraz nagradzamy za konkursy i zbieram zamówienia- gdy mam juz wszystko , wysyłam do Marka C.

Trzecia sprawa -ruszamy z nagrodami dodatkowymi-będzie zaraz wpis w temacie nagród.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
"Jak się nie mylę to dziś jest 6 czerwiec a 9 czerwiec-chyba ,że mnie cofnęło w czasie? :) "
cóż nacisnąłem nie ten klawisz
No ale Masti jak tak chcesz to proszę bardzo

"które pomogą nadać finałowy szlif kraty przez cały czerwiec "
znaczy że cały czerwiec to jest od 6 czerwca

możemy sie tak przerzucać do upojenia tylko po co przecież nie o to chodziło w tych postach


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2018-06-06 15:17:25
9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Wchodzę na SFD, a tu wszystko po staremu, tylko ludzi trochę mniej.

Do zakończenia tego konkursu jest coraz bliżej, uczestnicy zamiast walczyć o kratę na lato, walczą o suplementy.

Finał zapowiada się bardzo interesująco, kto wygra ?


Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-06-06 15:40:31
9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
LiptonS



Finał zapowiada się bardzo interesująco, kto wygra ?



Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-06-06 15:40:31


No jak to kto wygra ? Viki !!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
Jsdolan-nacisnęlo mnie się podobnie ,jak Tobie :)

A tak na poważnie :

Naprawdę przydałoby się trochę luzu i wyobraźni, trochę pozytywnego myślenia i nastawienia a nie dosłownego czepiania się takiego szczegółu jak "cały",czy pewnie i inne szczegóły by sie znalazły.



Najgorsze w tym wszystkim jest inna sprawa- z super fajnej,pozytywnej wiadomości,że można dostać dodatkową nagrodę praktycznie tylko za jakiś ,nawet symboliczny udział w tych trzech modułach -zrobił się znów jakiś czarny PR - jakby ktoś czegoś nie dostał,nie dotrzymał słowa i ogólnie znów jakaś afera.

A jak jest naprawdę-jeszcze raz to piszę ,by każdy miał pełną jasność :



Są dodatkowe nagrody przyznane przez sponsora naszego działu Iron Horse i otrzymają je osoby,które spełniły kryterium uczestniczenia we wszystkich trzech modułach konkursu Krata Na Lato 2018


Lista jest w temacie nagród-mam już wszystkie adresy,wszystko już jest wysłane.
I jak zwykle wiadomo-trochę cierpliwości nim przyjdzie kurier.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607800
Masti wystarczyło opowiedzieć na pytanie Drazekm czy będę te suple czy nie i byłoby po sprawie
Ja jestem cierpliwa i mam podejście na luzie - będzie to będzie, nie to trudno. Krótko tu jestem ale już się nauczyłam że różnie bywa, jak w przypadku opóźnienia jednego z testów. Naprawdę wystarczy czasem krótka informacja żeby było wiadomo co i jak bo inaczej ludzie snują domysły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607800
jsdolan5
LiptonS



Finał zapowiada się bardzo interesująco, kto wygra ?




Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-06-06 15:40:31


No jak to kto wygra ? Viki !!!



Jsdolan przeceniasz moje możliwości Drazekm wysoko podniósł poprzeczkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Masti z całym szacunkiem dla Ciebie i dla innych użytkowników forum szanujmy sie wszyscy nawzajem . Ja akurat mam dużo luzu i nie wiem po co jest używane takie brzydkie słowo jak afera . Starałem się na początku zażartować z całej sprawy ale jak zostałem " wezwany do odpowiedzi " to wyraziłem swoja opinię. Jak to zostało odczytane to już inna sprawa, ale że tu Cię zacytuję bo z tym sie zgadzam " więcej luzu"
8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Viki
jsdolan5
LiptonS



Finał zapowiada się bardzo interesująco, kto wygra ?





Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-06-06 15:40:31


No jak to kto wygra ? Viki !!!



Jsdolan przeceniasz moje możliwości Drazekm wysoko podniósł poprzeczkę.


Viki ja jedna w Ciebie wierzę . Jak to mówi mój ulubiony strongmen " Tanio skóry nie oddam"
8
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato 2018 wg drazekm modul I

Następny temat

Interpretacja badań

WHEY premium