SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krac ...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 631619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Podsumowanie roku 08/09.
http://www.youtube.com/v/_GycSebm890&hl=pl_PL&fs=1&"></param><param 

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
wie co dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 335
Krac dla mnie bomba,tylko zdjecia troche kiepskie,wpadnij do mnie to ci prawdziwa sesje walne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2849
podsumowanie ladne, do takiej sylwetki daze, podasz wage i wymiary ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
wlasnie krac czemu nie wybierzesz sie na sesje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Ania_27, pierw musisz wyskoczyć z floty z porfela za tą przyjemność
Krac, widziałem Trening brzucha... Ile raz tyg. tak go naginasz?

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Kukuś moje dziecko jest w ogóle niesamowiteczasem włączam jej też Public Enemy,bo twierdzi,że przy innej muzyce się najzwyczajniej w świecie nudzi(mam nadzieje,że to okresowe i z czasem jej przejdzie hehe..)
Anka trafiłas z Bling'iem,dosłownie kilka dni temu pisali do mnie odnośnie sesji foto w studio;nawet Kathy w to wmieszałem Dlaczego nie hmmm.... Bling ja,to już taki zasadniczy typ jestem i takie cuś... kojarzy mi się z cieplutkimi Anka prywatnie... no to zmienia postać rzeczy
Wymiary,wymiary...kiedy ja to się ostatnio mierzyłem,nie pamiętam(okres,gdy cm. nosiłem w kieszeni,dawno minął) waga kolego 100kg. wzrost 185cm. duże ramię.pas 84cm. tyle wiem na pewno,resztę jak znajdę jakiś miernik
Don,brzuch tyram teraz cztery razy w tygodniu przeważnie i nie oszczędzam się,daj wiarę
Dziękuje i pozdrawiam.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 335
Krac bilet ci juz kupic?

Ja mam odpowiedni sprzet to fotografowania nikond40x wiec to bedzie jak najbardziej profesjonalna sesja,zapytam kolege o wyporzyczenie studia i do dziela
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mr. X - to teraz ja

Następny temat

BODEK wszystkiego najlepszego ;-)

WHEY premium