SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krac ...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 632344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
żyły na tricach i plecach przy wcale nie tak niskich węglach, zazdroszczę :) mam pytanie, bo mięcho gęste jak cholera, w jakim zakresie powt cwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4026
Matfil thx, ale wolalbym jakby krac dal cos od siebie . . .

Myjcie sie kobiety bo nadchodzi Krol minety, ktora bedzie z was najczystsza ta poczuje jezyk mistrza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
skoro ci to napisał matfil, to tak jakby ci to napisał krac:P poczytaj sobie temat matfila to sie dowiesz dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4026
placebo zal mi Cie. . .

Myjcie sie kobiety bo nadchodzi Krol minety, ktora bedzie z was najczystsza ta poczuje jezyk mistrza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
haha, a to dlaczego?:), krac pomaga matfilowi, zresztą krac napisze ci to samo co matfil;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4026
bo wpi**dalasz sie tam gdzie nie trzeba po drugie skad wiesz co krac powie? dobra nie robmy tu spamu

Myjcie sie kobiety bo nadchodzi Krol minety, ktora bedzie z was najczystsza ta poczuje jezyk mistrza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
trudno żeby powiedział cos innego, skoro to jest jedno z najlepszych ćwiczen, zresztą mówie, skoro krac pomaga matfilowi w treningu, to raczej daje mu jak najlepsze rady;p, Zreszta uspokój sie dzieciaku, bo naprawde jestes troche nadpobudliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Jak zwykle pozamiatane...:D Jest moc !

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4026
haha spier.dalaj buraku mam 19lat prawie

Myjcie sie kobiety bo nadchodzi Krol minety, ktora bedzie z was najczystsza ta poczuje jezyk mistrza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
raczej określiłem w ten sposób to jak sie zachowujesz:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mr. X - to teraz ja

Następny temat

BODEK wszystkiego najlepszego ;-)

WHEY premium