SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krac ...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 631652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Krac, jest sens robienia w dniu Treningowym pleców "Dzień dobry" i MC? Czy jedno wystarczy?

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Moim zdaniem jest. Nawet polecałbym zwłaszcza jeżeli na masie Ci zależy.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Hmmm.. myślę,że jest,ale,ale MC to pochłaniające dużo energii ćwiczenie łącząc go jeszcze z plegarem i 'dzień dobry' (przy przy Twojej diecie) tzn. bez dopinania na ostatni guzik......wiesz ocb. efekt może być odwrotny,aniżeli napisał Gwjazdor i zamiast robić masę,będziesz się 'redukował',wez tę opcje pod uwagę. Spróbuj takiego manewru treningowego przez 4/5 tygodni i obserwuj reakcje organizmu,tyle ode mnie

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
IMO bezsens, po dobrze zrobionych 4 seriach martwego nie powinno byc checi aby jeszcze doprawiac prostowniki dzien dobry, ktore na marginesie jest niewygodnym, chvjowym cwiczeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
sam martwy wystarczy, ja sobie dobijam czasem jeszcze ławeczką do prostowników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
don nie słuchaj kraca, on nie robi tego ani tego, dlatego wstydzi się plecy pokazać

oj oberwie mi się za podważanie autorytetu

Zmieniony przez - SebaWlkp w dniu 2009-11-28 19:29:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Mała poprawka. Po chwili zastanowienia sugerowałbym nie tyle Good'sy co np grzbiety

http://exrx.net/WeightExercises/ErectorSpinae/Superman.html  ---> dla jasności, o to ćwiczenie mi chodzi.

Krac, czemu z cyklu masowego nagle ma się robić rzeźba po dodaniu jednego ćwiczenia? 4-5 serii MC notabene ćwiczenia złożonego które wymęczy dwugłowe uda oraz pośladkowe, a następnie dobicie już samych prostowników ("samych", bo wiadomo, że sinergists też biorą udział, w tym wypadku trzeba także spodziewać się mocnej pracy pośladkowych acz "wielkość" pracy nieco zależy od techniki wykonania) tym ćwiczeniem moim zdaniem da dobrego kopa do rozwoju prostownikom tym bardziej, że w MC pracują izometrycznie. Ja póki co pozostaję przy swoim zdaniu - proponuję wrzucić ze 3 serie wyżej przedstawionego ćwiczenia przy wczuwaniu sięw pracę mięśni (możesz zablokować czymś nogi dodatkowo) tak by robić to świadomie głównie prostownikami, przy fazie negatywnej trwającej przynajmniej 4-5 sekund (może być nawet bez ciężaru).


Aha, i żeby nie było:
Czy jedno wystarczy?
Jedno wystarczu. Gros ludzi robi tylko Martwy Ciąg i im wystarcza. Ja przedstawiłem jedynie metodę, która może pomóc. Moim kumplom w każdym razie pomaga (ja mało kiedy na masę ćwiczę).

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2009-11-28 19:38:23

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Kasiu wstaw się za mną, wybłagaj o łaskę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
To ja już ocipiałem Seba
Muszę to przeanalizować... Ale coś mi mówi, żeby cinąć same dzień dobry, bo teraz robię MC...
Zobaczę co jeszcze powiedzą w Treningach

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-11-28 19:45:44

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mr. X - to teraz ja

Następny temat

BODEK wszystkiego najlepszego ;-)

WHEY premium