SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krac ...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 632329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1432
Mega pod każdym względem . Powiesz nam jak ćwiczysz brzuch ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Może trochę odkopię temat, może się tym narażę u niektórych osób na miano archeologa...

ale wiem, że Krac się wypowiada na forum, więc chciałbym zapytać - Krac jak u Ciebie z formą? Trenujesz jeszcze? Jest szansa na jakąś aktualizację, co kolwiek? Miałeś/albo nadal masz jedną z najlepszych sylwetek na tym forum (przynajmniej jak dla mnie), i byłeś dla mnie motywacją. Mam nadzieję, że niedługo sam ruszę z treningami, i motywacja wróci.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11951
ja sie tam nie czuje jako ze to odkopanie tematu... Krac jezeli jestes gdzies obecny to daj o sobie znak zycia i jakbys mial tez czas to moglbys odpowidziec na pytanie w temacie Trening na Koksie! pls i zdrowka zycze

LOok inTo my eyes

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Cześć chłopaki. Dziękuję za 'odkurzanie' mojego wątku,to tak słowem wstępu
Dbam o formę cały czas,choć trochę się pozmieniało jeżeli chodzi o same treningi,nie są już one tak ściśle ukierunkowane pod kątem estetyki ciała a bardziej na ogólna sprawność.
Pytacie o moją motorykę;mówienie o sobie jest trochę kłopotliwe i próżne więc nie będę się rozwodził,codziennie rano biegam z moim czworonożnym przyjacielem,staram się 2/3 razy w tygodniu obcować z moją drugą sportową kochanka wodą. Sam trening anaerobowy to ćwiczenia wielostawowe,obejmujące przeważnie prace z wolnym ciężarem,podejścia trójbojowe i ćwiczenia z zakresu treningu plyometrycznego.
Mr. SFD to rywalizacja dla ludzi kochających ten sport bardziej niż ja;nigdy nie byłem,nie jestem i pewnie już nie będę kulturystą,stąd zapewne brak zainteresowania wzięciem w niej udziału. Marcin deklasuje w tej kategorii i uważam,ze zalicza 'pudło' ponieważ kocha ten sport i w pełni na to zasługuje.
Pozdrawiam i pamiętajcie,to nigdy nie jest koniec możliwości!
Krac

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11951
KRac.. Slowo uznania stary za Twoja prace.. To zdjecie jak dla mnie to powala obecne TCHP i pewnie Twoje poprzednie zdjecia.. Szacun MAn!

LOok inTo my eyes

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
świetna forma krac

a mr.sfd jest u ciebie w zasiegu ręki naprawde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9653
szacun dla ciebie

Jeżeli przegram to ze świadomością że dałem z siebie wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Jak zobaczyłem na mailu powiadomienie, że Krac napisał w swoim temacie, to prawie mi się myszka spaliła z szybkości, żeby tu wejść

Od kiedy jestem na tym forum to śledzę Twój temat, i kurde ... Twoja sylwetka jest mega zaj**ista. Talia osy, pełna klata, najszerszy też się nieźle prezentuje. Pozazdrościć, i wierzyć, że kiedyś się osiągnie podobne efekty .,.. Pozdrawiam i mam nadzieję, że częściej będziesz coś tutaj pisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
talia osy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290541
spryt łasicy, siła słonia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mr. X - to teraz ja

Następny temat

BODEK wszystkiego najlepszego ;-)

WHEY premium