SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krac ...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 633039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
no , bedzie ciężko ale docięcie musi byc do kości a debiuty już niedługo, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4026
Witam nie podniecajcie tak sie ta jego sylwetka ! krac moze na prezydenta wystartujesz skoro taki ambitny jestes?

Myjcie sie kobiety bo nadchodzi Krol minety, ktora bedzie z was najczystsza ta poczuje jezyk mistrza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podnicac tu sie nie ma czym ale co do sylwetki to mozna pozazrościć tylko że inni zazdrośc pokazują w inny sposób...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4026
haha ja pier**** sugerujesz ze ja mu zazdroscze? kazdy kto by tylko chcial moze dojsc do takiej sylwetki.

Myjcie sie kobiety bo nadchodzi Krol minety, ktora bedzie z was najczystsza ta poczuje jezyk mistrza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
Rocky data rejestracji zal.pl
Krac forma przednia
nie kazdy moze 7g wegli wcinac i tak wygladac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rocky235 no to powodzenia w dochodzeniu do takiej sylwetki. Po 5 latach ostrych treningów wróc sobie tu i przeczytaj to co napisałeś. Jak z 5 lat Po zapierd***asz na siłowni to może znajdsziesz choć troche kszty pokory. No chyba że już możesz sie pochwalić inponującymi wynikami ale po profilu nie sądze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Rocky szacunku więcej gnojku.
Dzięki chłopaki,co do węgla to koledzy nie przeliczam na ryż,czasem dodaje również tabliczki gorzkiej czekolady,genetyka pod tym względem mi służy i dobrze się czuje na wysokich węglach, w razie po prostu podkręcam aero(z reguły basen) i tyle.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 455 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21625
krac rozzz******lasz system :D
kable się pokazują na brzuchu :)
te debiuty to chyba w klubach dla pań będą :)
pzdr

"Człowiek, który kiedykolwiek********* sport, nigdy już nie będzie taki sam.
Są rzeczy, które zostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4026
a zebyscie wiedzieli ze tu wroce za 5lat. krac ja Cie nie obrazalem tylko grzecznie mowilem co mysle.

Myjcie sie kobiety bo nadchodzi Krol minety, ktora bedzie z was najczystsza ta poczuje jezyk mistrza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Potaś pssss...!
Rocky powiem Ci tak, przykro mi się robi jak posty takie jak Twojego autorstwa,znajdują się wśród całej reszty w mojej galerii,bo to zaniża poziom to raz a dwa zajmuje niepotrzebnie miejsce. Smarkiem jesteś,zielonego pojęcia o 'BB' podejrzewam nie masz(co dopiero o życiu) i generalnie raczkujesz w brodziku intelektualnym. Jedyne sensowne posunięcie z Twojej strony,to pomysł,aby stąd wyjść i wrócić za te pięć lat,oby mądrzejszym,tylko wcześniej nie omieszkaj dogadać 'sponsoringu' z mamą,tak by na kurczaka i czasem ekstra na batonika zostało z tata bym nie poruszał tej kwestii raczej,bo może się okazać mniej wyrozumiały i zrobić to co ja bym zrobił na jego miejscu,mianowicie wykręcić Ci uszy i wpoić trochę pokory.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mr. X - to teraz ja

Następny temat

BODEK wszystkiego najlepszego ;-)

WHEY premium