SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krac ...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 631484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47398
Jak znam życie to będzie obstawał przy Swoim.Ja też nie uważam że męskość jest tam gdzie ktoś jest większy bo na niego znajdzie się jeszcze ktoś większy i tak mozna w kółko,ale czy to powód do udowadniania komuś czegoś.Nie ma silnych są tylko żle trafieni i tyle.Zgadzam sie z kolega Darkiem.A Ty chyba zalogowałeś sie tylko po to żeby przykozaczyć i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 455 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21625
najpierw było wazeliniarstwo teraz jakies kłótnie bójki sranie etc...
nie róbcie mu offtopa i spisujcie się panowie na priv ;)
sylwetka git
pozdro

"Człowiek, który kiedykolwiek********* sport, nigdy już nie będzie taki sam.
Są rzeczy, które zostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1382
Czyżby kolejna walka w Polsacie? Po co się napinacie? Też znam takich co maja po 35 w łapie a kladą tych napakowanych manekinów... Życzę powodzenia jak by na Polsacie tego nie było to wrzucie na forum linka to obejrze A ty Jaykob jak lubisz się bić zapisz się na boks albo MMA na 1 treningu skopią Ci dupe i pójdziesz do domu albo bić też można coś między nogami uspokój się chłopaku i przestań srać żarem bo i tak gdyby doszło do spotkania to na ringu byś mówił nie bij tak mocno

Siła umysłu nad siła bicepsów...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 70
Każdy Ponad Każdym Wszyscy Najmądrzejsi. Środkowy palec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
a ja jestem ciekaw co na to sam zainteresowany

poza tym niektórzy troszkę chyba tutaj przesadzają, chłopak nie zaproponował przecież jakiejś ulicznej ustawki, tylko uczciwy pojedynek 1vs1 a to że prawdopodobnie dostał by oklep to już jego sprawa, jak to powiedział niedawno Mariusz P:
,,Na ring nie wchodzi się, aby głaskać przeciwnika''
Pozdrawiam

Zmieniony przez - SebaWlkp w dniu 2009-12-22 01:48:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
kurde widze chyba ze Cie Krac bili będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
to on chce z Kracem na zasadach MMA ? w MMA/parter kilogramy mają spore znaczenie. W NH znam paru dobrych gości, tam dużych też nie brakuje, po chojrakuj tam, powiedz pierwszemu lepszemu na siłowni że dojedziesz go i masz 35 w łapie, zobaczysz reakcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 70
Mam ich tu 3 braciaków ty znasz kilku takich ja znam większość nh bo tu sie urodziłem tu mieszkam i żaden góral nie będzie mi ubliżał , z racji tego że jestem z betonowej dżungli gdzie tu za takie hojrakowanie osiedlowe sie zbiera ostre siniaki czasem nawet złamania , mam dość tej rozmowy na forum i wywyższania sie każdego , też trenuje od 10 roku życia zapasy w Spartanie KRK miałem sparingi z osobami ciężyszmi odemnie o 10 15 kg i w parterze jeśli sie potrafi kogoś poskładać i dobrze wejść w nogi odpowiednio walczyć kolanami i łokciami mięsnie i złośliwość krzykaczy sie nie liczy. Nie proponuje jakiejś wiejskiej rozróby na ulicy tylko sale bo mam dostęp mata szczęka i test. To mój ost koment mam nadzieje ,że kracu sie zgodzi też pracuje i też trenuje i jeśli czas pozwoli na to chciał bym sie z nim ustawić na odpowiednią pore i czas. 3m
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
noo co Ty nie powiesz, a tu na forum to Ty jedyny się wywyższasz i jesteś tym właśnie krzykaczem i chojrakiem, zakładasz od razu ze znasz typów 35 w łapie co by go poskładali a nie wiesz jaki on jest, nie wiesz czy sie dobrze bije... a i sam zacząłeś prowokacje.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 70
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mr. X - to teraz ja

Następny temat

BODEK wszystkiego najlepszego ;-)

WHEY premium