SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krac ...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 632701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Krac.. To się jadka rozkręciła

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Jak Kasia Ty mnie przyjacielu nie widziałeś(może i lepiej) przy dobrze rozkręconej jatce

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Widzałem chyba, tz. czytałem, ale nie wiem czy to było Twoje max. jak jechałeś po tym userze ZUO
Pewnie kojarzysz sytuację

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Zdecydowanie lepiej mam opanowaną szermierkę na pięści,niżeli werbalna

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
krac to jaką objętość preferujesz przy treningu poszczególnych partii? ostatnio mam rozkminę na ten temat, o dziwo po 2 latach katowania klaty 20 seriami przy 9 seriach zrobionych do upadku zaczęła iść ;)

to nie jest też na zasadzie - ty robisz X, więc ja też będę robił X, bo tak jest najlepiej :P po prostu zbieram informację, bo każdy ma swoje metody - jeśli ktoś wygląda konkretnie to znaczy, że te metody działają. a nuż któraś z tych metod okaże się słuszna ;)

jestem świadom, że zbytnio analizuje i skupiam się na technikaliach, ale ja tak już myślę, nie potrafie inaczej. zbieranie informacji i ich analizowanie to odruch, a także moja praca :D

Zmieniony przez - uojciec w dniu 2009-11-29 15:14:04

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Proszę tylko nie mów,że jesteś z Policji Jasne,ze Ci odpowiemgeneralnie określiłbym to co robię ostatnio w siłowni,jako mix. holistyczno-intuicyjno-siłowego;inteligentny facet jesteś,użyj wyobrazni i skumasz mniej więcej o.c.b. Tak na marginesie,mój organizm też dobrze reaguje na duża ilość serii i powtórzeń,z tymi końcowymi łamiącymi mięsień łącznie,ale to już wedle genetycznych cech osobniczych(nie u każdego się sprawdzi,nawiązuje do pytania Don'a.. i nie każdy może sobie pozwolić). Pstryknij więcej fotek,przodem,bokiem i tyłem niech Cię oblookam

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
jestem informatykiem a tym, wbrew temu co twierdzą ludzie nie mający pojęcia ta dziedzina zajmuje, nie komputerami (właściwie komputery nam są równie potrzebne, co fizykom i matematykom).

ruch wykonujesz płynnie, powoli, wczuwasz się w ruch, czy raczej dynamicznie, eksplozywnie?

Zmieniony przez - uojciec w dniu 2009-11-29 20:42:44

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Zawsze około dwóch serii ciężkich,oszukiwanych,szarpanych wręcz,natomiast reszta,to czysto techniczne ruchy, z pełna koncentracją(połówek i łamiących nie wliczam..).

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mr. X - to teraz ja

Następny temat

BODEK wszystkiego najlepszego ;-)

WHEY premium