SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Wyzwanie-w 3 miesiące muscle up i wspinanie

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17405

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
tatuncio
bez już jest dla mnie bardzo trudno, no i irytuję się jak mi nie wyjdzie ani jedno podczas treningu
powiem szczerze, że takie sytuacje mnie najbardziej irytują
widzę, że jak robię bez spiny to wychodzi mi to lepiej
rutkow ma ogromną siłę i umie podbijać nogami podczas podciągania, więc wystarczy tylko zmienić ruch z pionowego podciągania na ściąganie drążka nachwytem "narciarz", przy zmianie myślenia jestem pewny, że zaprogramuje ten ruch i zrobi od razu kilka powtórzeń


Już to pisałem bywało tak jeszcze kilka lat temu że nie wychodził mi MU przy 10 - ciu próbach a jak załapałem raz to kilka z rzędu, także Tatuncio tak już będzie że raz wyjdzie a 10 nie
Co do Rutkowa masz rację teoretycznie powinien zrobić ale niestety nie ma przy Nim kogoś kto na bieżąco by skorygował i podpowiedział ale dobrze Mu życzę tylko że życzenia nawet najlepsze nie pomagają :)
Tatuncio Tobie pomogło słowo " placebo " ale się zawziąłeś a dla Rutkowa jak sam pisał to nie jest priorytet


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2020-09-24 22:16:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Rutkow i Lem jeszcze jedna rada przy rozpędzie w przód starajcie się jak najbardziej wyciągnąć całe ciało i wykorzystać je jak gumę, potem gdy zaczyna się cofać całą moc włożyć w pociągnięcie rękoma i plecami do tyłu i do góry z jednoczesnym podbiciem kolan jak najwyżej do drążka
Jak zrobicie to na odpowiednią wysokość to narzucenie tułowia na drążek i wykończenie to już formalność
Dotychczas brakuje Wam wysokości więc Rutkow musi to zrobić mocą pleców a Lem szybkością i zwinnością.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2020-09-24 22:59:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
5 dni do końca wyzwania

Tak się teraz prezentuje Lem w muscle up



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
5 dni do końca wyzwania

Tak się teraz prezentuje Lem w muscle up





Z tego ujęcia dobrze nie widać ale gorzej było chyba z zablokowaniem lewej ręki ?
Mimo że już jest wysoko to jeszcze za słabo narzucił tułów na drążek i dlatego nie zablokował.
W wersji na kierownicy by wszedł


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2020-09-25 22:19:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
O takim zaawansowaniu było z 5 prób-wrzuciełem tylko jedną by nie zanudzać
Jutro wybieramy się do dużego Calenistic Park-jest tam bardzo dużo przyrządów-może będzie i kierownica.
Mam tylko nadzieję ,że będzie otwarte.

Teraz się liczy tylko zrobienie muscle up -jest już bardzo blisko-powinno się udać.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jak pisałem w poprzednim poście brakuje wysokości, wynika to ze zbyt jeszcze słabych rąk i pleców więc trzeba jeszcze mocniej podbić kolanami
Jeśli znajdziecie kierownice lub coś podobnego żeby była pusta przestrzeń przy klatce to MU powinien wyjść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Niestety dzisiejsze próby się nie powiodły.
Już od pierwszej próby było widać,że brak siły i energii.

Okazało się ,że w sobotę Lem wsinał się na trudnych trasach prawie 3 godziny-dziś go ramiona i przedramiona bardzo bolały.
A do tego okazało się,że spał tylko2 godziny...

Weekend był :)

Co zrobisz,jak nic nie zrobisz ?


Ale myśłę,że do wtorku środy się zregeneruje na 110 % i musle up wyjdzie.



Lem może kiedyś spróbuje tego co ten gość na filmie poniżej



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Filmy widzę wrzuciłem do mojego tematu a nie tu
Stąd kilka wrzucę






























Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs-Powrót na siłownię po restrykcjach pandemii 2020

Następny temat

POWRÓT NA SIŁOWNIĘ WG OLOTRAPERA

WHEY premium