SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wakacyjny konkurs Biring Sally Up wg ojana

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3701 Napisanych postów 19510 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1061024
No to i ja się zatańczę z Wami

Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-08-09 08:16:21

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1638 Napisanych postów 6707 Wiek 46 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 526136
Byłem właściwie pewien, że nie wytrzymasz i wyrzucisz disco polo na rzecz disco negro

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3701 Napisanych postów 19510 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1061024
_Szajba_
Byłem właściwie pewien, że nie wytrzymasz i wyrzucisz disco polo na rzecz disco negro
Nie jestem tak jednostronny jak mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka - w czasie treningów lecą aktualne przeboje disco polo oraz eska TV.
Mam problem samemu załączyć kamerę oraz komputer z melodią aby zmieścić się w czasie podanym przez autora konkursu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1638 Napisanych postów 6707 Wiek 46 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 526136
Puść muzykę w trybie replay, na spokojnie poustawiaj kamerę i włącz ją pod koniec pierwszego powtórzenia utworu
I pompuj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1910 Napisanych postów 10691 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1098765
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
_Szajba_
Puść muzykę w trybie replay, na spokojnie poustawiaj kamerę i włącz ją pod koniec pierwszego powtórzenia utworu
I pompuj
Zastanawiałem się nad tym - trochę długo trzeba czekać. Na replay załączyłem przy brzuszkach i trochę zaskoczyła mnie przerwa w graniu .

kabo9 - określenia taniec użyła Viki zapraszając do udziału w konkursie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Można się cieszyć (ten kto chce i potrafi)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Proszę o ocenę moich filmików

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2255 Napisanych postów 8606 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 496152
Panie Janie jestem zaskoczona

W pompkach są 4 poprawne powtórzenia a później to już taniec własny I klatka powinna mieć cały czas kontakt ze sznurkiem na dole

W przysiadach przy 11 powtórzeniu był mały błąd, ale w sumie 26 zrobione.

W brzuszkach jedna piosenka ok, czyli 28 powtórzeń, niestety nie było wystarczająco długie przytrzymania w dolnej pozycji w trackie pauzy pomiędzy utworami Ale potencjał jest, trzeba tylko zsynchronizować z piosenką. I dobrze by było oprzeć całe stopy o podłogę

Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-08-09 14:19:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Viki
...trzeba tylko zsynchronizować z piosenką.

No to pozamiatane

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Viki
Panie Janie jestem zaskoczona
W pompkach są 4 poprawne powtórzenia a później to już taniec własny I klatka powinna mieć cały czas kontakt ze sznurkiem na dole
W przysiadach przy 11 powtórzeniu był mały błąd, ale w sumie 26 zrobione.
W brzuszkach jedna piosenka ok, czyli 28 powtórzeń, niestety nie było wystarczająco długie przytrzymania w dolnej pozycji w trackie pauzy pomiędzy utworami Ale potencjał jest, trzeba tylko zsynchronizować z piosenką. I dobrze by było oprzeć całe stopy o podłogę
Też jestem zaskoczony

Sznurek jest wiotki i gdy nie jest napięty to może się obniżyć a wtedy klatka go nie będzie dotykać co jednak powoduje, że mięśnie pracują ciężej. Przy mocno napiętym sznurku oparcie na nim klatki pomaga w wykonaniu większej ilości powtórzeń . Poza tym zgadzam się, że tańczyłem w pompkach solo i w dowolnym
stylu

Szajba - tą synchronizacją to rzeczywiście pozamiatane.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacyjny konkurs "Bring Sally Up" wg nocnej furii

;