SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Wyzwanie-w 3 miesiące muscle up i wspinanie

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17461

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
tatuncio
Że stania za bardzo mi nie wychodziło:
https://m.








Zmieniony przez - tatuncio w dniu 2020-07-09 22:16:43

Widzę że na razie boisz się ze stójki napisz w czym czujesz słabość ( brzuch, ręce czy plecy w lędźwiowym )
Widzisz dobrze Ci idą brzuszki a tu o dziwo w tym ćwiczeniu nie wiele dają, ja znowu w brzuszkach jestem cienki a w kółku jakoś sobie radzę
A co do drugiego ćwiczenia, spróbujesz dragon flag ?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2020-07-10 12:43:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10066 Napisanych postów 30398 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728830
Panowie,panie-zapraszam do konkursu-na razie czekam na wykonanie pierwszego zadania-zrobienia ósemki.
Jest to bardzo przydatny węzeł do np podwieszenia ciężaru do pompek,czy drążka,do holowania samochodu,do podłączenia linki itp.

Wystarczy 1,5 metrowa linka-można takie kupić w Decathlonie i opanować tą umiejętność.
Przyda się też przy wspinaczce-którą każdy uczestnik musi zaliczyć :)

Drazekm także :)


Sam oczywiście też tego spróbuję,wspinaczka na tą wieżę,to chyba dla mnie za duże wyzwanie (już próbowałem-ok 3 metry się udało :) )


Ale jest też obiekt typu alpejskiego do wspinania i o tym zaczynam myśleć coraz poważniej :)


Poniżej film wyjaśniający o co dokładnie chodzi



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti

Przyda się też przy wspinaczce-którą każdy uczestnik musi zaliczyć :)

Drazekm także :)


W 2017 roku chodziłem przez miesiąc na drążki do centrum wspinaczkowego i wspinacze namawiali mnie do spróbowania się na ściance i im się nie udało, zwyczajnie nie kreci mnie to, co do ósemki na linie obejdzie się mam łańcuchy i karabińczyki
W konkursie pozostanę ale przy doradzaniu odnośnie MU.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2020-07-11 11:14:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
Powiem tak , nigdy nie robilem kolka ze stojaka i dzis byla pierwsza proba , mam nadzieje ze zaliczone



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131169
Mogłeś to lepiej zrobić
Bałeś się bardziej rozciągnąć nad podłogą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
rutkow
Powiem tak , nigdy nie robilem kolka ze stojaka i dzis byla pierwsza proba , mam nadzieje ze zaliczone


Jak na pierwszy raz może być, Janek ma rację z czasem próbuj schodzić trochę niżej dalej nie upadniesz niż do posadzki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
To co będziecie jeszcze próbować dragon flag czy za trudne ?
Ok dobra niewazne zrobicie albo nie jak na mój gust to za wolno idzie z tymi sprawdzianami i filmami a 3 miesiące to mało czasu na wzmocnienie bazy wiec trzeba przyspieszyć
Pierwsze ćwiczenie treningowe pompki na drazku opuszczamy się możliwie jak najniżej do klatki



I drugie ćwiczenie wysokie dynamiczne podciąganie ruch podciągania wykonujemy do tyłu i w górę zdala od drążka
Ruch podobny jak w ćwiczeniu narciarz





Zmieniony przez - drazekm w dniu 2020-07-11 14:48:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
ojan
Mogłeś to lepiej zrobić
Bałeś się bardziej rozciągnąć nad podłogą?


Po prostu brzuch pelny po 150g ww i 50g b
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10066 Napisanych postów 30398 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728830
Rutkow-siła jest-coś czuję ,że pierwszy to zrobisz a potem Tatuncio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
Masti Zobaczymy bo nie jest tak łatwo
Drazek postaram sie zrobić wszystko co wrzucasz tylko jak wpadam na siłke i przed treningówka krąży we krwi to zapoinam o ćwiczeniach a skupiam sie na treningu

Dlatego tak wolno to idzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs-Powrót na siłownię po restrykcjach pandemii 2020

Następny temat

POWRÓT NA SIŁOWNIĘ WG OLOTRAPERA

WHEY premium