SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Funkcjonalny East West wg wycwiel

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10069 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Oszczędzasz siły,bo takie krótkie. :)

Tak jest zaliczone bez zastrzeżeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
masti
Oszczędzasz siły,bo takie krótkie. :)

Tak jest zaliczone bez zastrzeżeń.
Mam zastrzeżenie do zbyt dalekiego planu! Ale też zaliczam
Masz na razie drugie miejsce w rwaniu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Oszczędzam barki i lędźwie które i tak nieprzyjemnie teraz czuję a co dopiero by było przy kilkudziesieciu powt. nawet nie chce mi się o tym myśleć .
W zarzucaniu mogłem sie puścić na wytrzymałość bo wiedziałem że dostana tylko moje kaptury ale przy rwaniu nie ma takiej opcji zebym poświęcał barki i lędżwie ani nie mam odpowiedniego przygotowania ani przede wszystkim odpowiedniej budowy stawów .
I nie biorę już więcej udziału w dyskusji o nie trafionym ćwiczeniu pod kątem wytrzymałości ale chętnie pokibicuję moderatorom tylko się nie oszczędzajcie dajcie czadu chłopy.
Ćwiczenie zaliczyłem i basta .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
wycwiel - przegrałeś z kobietą! Będzie większy wstyd gdy przegrasz z 72 - latkiem - nie bądź rura i nie pękaj!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
Każdy kto zrobi poprawne powtórzenie i się nie uszkodzi jest wygranym. To naprawdę nie jest ćwiczenie do pobijania rekordów w ilości powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Ojan taki pewny jesteś że to ćwiczenie wykonasz ?
Z kobietą ? da no i szto może w tym" dialekcie" dotrze do Ciebie co napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
wycwiel
Ojan taki pewny jesteś że to ćwiczenie wykonasz ?
Z kobietą ? da no i szto może w tym" dialekcie" dotrze do Ciebie co napisałem
Oczywiście, że wykonam.
Dociera do mnie wszystko co piszesz - miłych snów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10069 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Wycwiel-zrobiłeś topowtórzenie bardzo teatralnie z silnym akcentem na ledźwie.
Ale jak zrobisz wiecej powtórzeń wejdziesz w naturalny rytm-prostowniki nie sa mocno obciażane a barki akurat tak,jak ma być,tak samo najszersze i obłe i kaptury.

Tak mawiał mistrz :




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
E ja tam wolę Platona - " Każdy prowadzi jakąś kalkulację ,którą nazywamy nadzieją "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs funkcjonalny east west wg drazekm

Następny temat

Konkurs Funkcjonalny East West wg Viki

WHEY premium