SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs / malgo421/podsumowanie str.17

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
PODSUMOWANIE KONKURSU NA PRZEMIANE SYLWETKI 2012

Na wstepie chcialabym bardzo podziekowac Marcie (Martucca)i Rudej za wsparcie,porady i dobre slowo. Jestescie aniolami
Dziekuje wszystkim zagladajacym oraz tym podgladajacym z ukrycia
wsparcie i kibicowanie.

Gratuluje wszystkim wspolzawodniczka za wytrwalosc i determinacje

Te 12 tygodni bylo dla mnie bardzo budujace. Uwierzylam w siebie i w swoje mozliwosci i rowniez w to ze mozna cos osiagnac mimo przeciwnosci losu.

Dieta: myslalam ze bedzie bardzo ciezko ale nie doskwieraly mi ograniczenia no i nauczylam sie pic kawe bez mleka

Treningi:byly bardzo ciezkie i drenujace z sil ale bardzo mi podpasowal (krotki i skuteczny) nie ukrywam ze nie raz chcialo mi sie wymiotowac i ryczec ale bylo warto.
Zmobilizowalam sie do zakupu sprzetu do domu ( i to byl strzal w dziesiatke) kiedys myslalam ze nie bede umiala sie zebrac zeby cwiczyc w domu a okazalo sie ze nieraz mimo zmeczenia potrafilam pojsc do mojej pakierni grubo po 22

Pierwsze kilka tygodni szlo gladko ,poklady energi, nowe wyzwanie itp. ale potem zaczely sie schody bo zmeczenie zaczelo dokazywac.Potrzebna byla krotka przerwa na podladowanie baterii no i jakos poszlo dalej. Ostatnie kilka tygodni bylo droga przez meke ale mimo ciec w misce trzeba bylo spiac poslady i jechac dalej.
No i teraz jestem juz na mecie bardzo zmeczona ale szczesliwa

Teraz nastal czas na moje 6tygodniowy urlop ruszam za 4 godziny

Mam nadzieje ze wszystko jest czytelne i ma lad i sklad bo jestem juz bardzo zmeczona i nie wiem co pisze

no to teraz najwazniejsze

Wytrzymalosciowkanajwiecej obwodow w 30 min

10xSumo DL Hi Pull bylo 11kg (22kg)
9x push up byly wiekszos damskie ( wszystkie meskie)
8x swing bylo 7kg (14kg)
7x sit up
6x burpee byly damskie (wszystkie meskie)
bylo 10x 28.40
jest 11x 29;37










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Gratulacje
Ale przemiana Jesteś bardzo szczuplutka i dużo silniejsza
Widać, że nie obijałaś, dałaś z siebie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Gosiaczku, Szczuplaczku, dzielna dziewczyna jesteś
Wyniki siłowe i wytrzymałościowe do pozazdroszczenia.
Piękna przemiana
Ale na masę to pójdziesz pierwsza

Miłej regeneracji i udanego urlopowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
Brawo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
nieźle Ciebie wycięło, jestem pod wrażeniem! brzuch - super zmiana

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Gosiula,

przede wszystkim ogromne gratulacje za przetrwanie i dotarcie do końca!
Widać, żeś się nie opyerdalała. Brzuch - baaardzo duża różnica, bajceps super, nuki, plecy!

Odpocznij, bo Ci się należy I wracaj szybko, bo trza Cię podtuczyć

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5542
ale plecyyy, oddaj mi!!! ogólnie różnica naprawdę spora, gratulacje i korzystaj z wakacji ile może :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super przemiana, szczególnie podobają mi się prostowniki grzbietu i czworogłowe ud, różnica bardzo duża, wszystko oczywiście na +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
rewelacyjna przemiana. Zredukowałaś resztki, a przy okazji ciało prezentuje się na bardziej zbite, jędrne. Podobają mi się zwłaszcza nogi No i siła też poszła ładnie w górę. Gratuluję. Świetna robota

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karniak /Dziennik

Następny temat

Thea DT/redukcja z 94 kg, z 82 kg i tak dalej ......

WHEY premium