SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs / malgo421/podsumowanie str.17

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Malgo fajne wrażenia z treningów - na trzeźwo i bez nadmiernego ekscytowaniaFajnie, Fajnie.
Ja też śledzę co u Ciebie, ale spamować nie chcę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
Kendra odwiedziny zawsze mile widziane,wypiski na trzezwo ale moj Luby twierdzi ze mnie poyebalo z tymi treningami hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Gosiula, widzę, że mamy podobne odczucia w temacie diety
A Luby niech Tobie czas mierzy - może też się wkręci

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
mam to samo odczucie po tym treningu przeżyłam nie wiem jak ale dałam radę
dobry czas

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
Ruda_29
Gosiula, widzę, że mamy podobne odczucia w temacie diety
A Luby niech Tobie czas mierzy - może też się wkręci

z dieta jestem zaskoczona bo bardzo balam sie tego ze bedzie ciezko a tu niespodzianka, nie brakuje mi narazie nic

A Luby ostatnio maluchow pilnowal zeby mi nie przeszkadzaly w treningu

mika ,

DZIEN 7

Slodkie DNT

spontaniczy wyjazd do znajomych i maly shopping a zamiast sukienki albo butow kupilam sobie 30kg obciazen 2x10kg i 2x5kg Tak sie cisze

miska kiepska wyjazdowa

BTW 1900/130/150




Zmieniony przez - malgo421 w dniu 2012-04-22 23:54:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
No proszę co to kobiecie do szczęścia jest poczebne
mam to samo

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
malgo421
spontaniczy wyjazd do znajomych i maly shopping a zamiast sukienki albo butow kupilam sobie 30kg obciazen 2x10kg i 2x5kg Tak sie cisze


Jak to się podejście zmienia .

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10228
Hejka malgo, 100 lat mnie u Ciebie nie było w ogóle ostatnio nigdzie mnie nie było, bo czasu na pisanie, jak na lekarstwo. Gratuluję DVPY i dotychczasowej przemiany, odwaliłaś kawał dobrej roboty. Trzymam kciuki za kolejne zmagania twarda sztuka z Ciebie.

A co do radości z kupionych obciążeń, to ja ostatnio pojechałam to TK Maxx i jedyną sekcją która przykuła moją uwagę była odzież sportowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
Mika , Monia W.B ano zmienia sie, jakby mi ktos kilka lat temu powiedzial ze sie bede cieszyc z talerzy do sztangi tak jak z nowych butow to bym pomyslala ze oszalal hehe

Lilka super ze wpadlas i dziekuje bardzo ,mam nadzieje ze moc mnie nie opusci do konca konkursu


czy pomiary wklejamy co tydzien???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę, że się podoba

Małgosia, nie wklejaj w ogóle pomiarów. Niech to będzie niespodzianka dla widowni za 11(?) tygodni.
Jak spadki staną to pisz do mnie na maila
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karniak /Dziennik

Następny temat

Thea DT/redukcja z 94 kg, z 82 kg i tak dalej ......

WHEY premium