SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KingCold/dziennikTS/nowy plan str.46 - walka o 475kg w TS

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
Wodyn - już nie bądź taki tajemniczy i wyjaw mi, czego brakuje w tych treningach :) Patrząc na ten plan dobrze wybrałem, gdyż mam problem ze wstawaniem z siadu (przysiady z 3 sekundowym zatrzymaniem) no i w WL-u dociskanie. Liczę na dobrą radę. A i mam pytanie, czy dorzucić coś na siłę uchwytu dłoni, bo ostatnio przy maksie już mi ciężar leciał, i jeżeli możesz to daj jakieś propozycje.

Senegroth - wolę jednak robić te aeroby bo boję się otłuścić a potem tracić wraz z wagą siłę. Nie będą takie długie te aeroby a brzuszka jeszcze trochę mam :)

A oto rozpiska już z ciężarami oprócz ćwiczeń dodatkowych. Do nich ciężary będę dobierał na bieżąco i informował w tym dzienniku.





W większości ciężary podwyższałem o ok 1kg-3kg ze względu na brak ciężarków o wadze 1,25 kg na siłowni (ktoś za***ał ). Zobaczymy jak to pójdzie :) Zapraszam do komentowania.

A i CELE po tym planie:
Przysiad: 145kg
WL: 115kg (ewentualnie 120)
Martwy: 190kg




Zmieniony przez - KingCold w dniu 2008-11-13 10:54:46

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
widze masz wysokie cele - głównie rzuca sie w oczy to 45kg w MC w 10 tygodni ale powodzenia, zaglądam cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
10 serii ciągu
Nie dla mnie haha

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Hells to jest 10 serii dynamicznych ciągów Choć ciąg zawsze powinien być bardzo dynamiczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
Zgadza się, tam gdzie powtórzenia są z zakresu 2-3 a ciężar 50%-75% wszystko ma być DYNAMICZNE :) No serii dość dużo, ale będzie dobrze :)

Mam problem z pasem, chcę takowy zakupić ale nie będę czekał na ten z inzera ok. 4-8 tygodni bo to w **** dużo, a plan będzie leciał!!!

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Sene widzialem wlasnie ile % jest "zarezerwowane" do tych ciagów. Ale dla mnie to i tak
King kupuj pas bo rzeczywiscie nie ma co czekac

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Ja chyba bym wział ten drugi

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
Dlatego właśnie czekam na opinię kilku innych osób, dziś wieczorem albo jutro rano po zajęciach będę chciał już wysłać zamówienie.

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
pasa nie uzywaj na trening dynamiki, wzmacniaj stabilizatory tym samym




czego braknie w planie to dzien "pobudki"


przykladowo w normalnym Westside Barbell mialbys wyciskanie dynamiczne 8 serii po 2-3 powt ma 55-60% CM

a dwa dni pozniej ciezkie wyciskanie treningowe, co raz to inna wersja, inny chwyt, inny opor (jak gumy czy lancuchy)


sugeruje wiec dodatki pomiedzy seriami cwiczen na brzuch


pon pompki na poreczach dynamicznie 5x5

sr wioslowanie oburacz dynamiczne od pomostu(tzw wioslowanie Pendlaya) podchwytem


pt hack przysiady (jak martwy ciag ale sztanga za nogami)





Hellsing


skad taka trwożna postawa

jak zrobie 10 serii ciagow to od razu czyhje ze rosne, serio takie wrazene, i to prawdziwe, bo rzeczywiscie rosne po tym

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym łaczyć biceps+tricpes?

Następny temat

Przerwa w treningu

WHEY premium