SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KingCold/dziennikTS/nowy plan str.46 - walka o 475kg w TS

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
No to jedziesz KING.

MOC z Toba

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
witam prześledziłem trochę dziennik i od teraz zabieram sie za regularne śledzenie życzę powodzenia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
BAMF - oj na tym planie będzie moc, czuję to po dzisiejszym treningu.

polaco_922 - bardzo mi miło i zapraszam do śledzenia. Notki i filmiki będą się pojawiały jak najczęściej.

Diety jeszcze od dzisiaj brak, jutro też nie będzie. Nadal czekam na wagę zamówioną na allegro. Prawdopodobnie od środy zacznę jeść porządnie i bardzo dobrze.

Trening poniedziałkowy

Trwał: ok. 1.5h

1.przysiad klasyczny - 6x70kg, 5x85kg, 4x100kg, 3,2,3,2x110kg

poszło dość swobodnie, bolała mnie strasznie dupa po przysiadach, siadałem bardzo głęboko moim zdaniem.

2.wyciskanie leżąc - 6x50kg, 5x60kg, 4x70kg, 3,2,3,2x80kg

cieszę się, że poszło bez problemu. Nawet te 80kg bez większych problemów, choć ciężko

3.wyciskanie wąskie w wąskim uchwycie - 8x65kg, 6,6,6x70kg(w ostatniej bez 1 powtórzenia)

jak zwykle ostra pompa i fajnie się czułem. Siła będzie rosła dzięki temu ćwiczeniu

4.wyciskanie głową w dół (wykonuje na suwnicy) - 8x35kg, 6,6,6x40kg

pierwszy raz wykonywałem to ćwiczenie i nie poszło zbyt dobrze, choć ogólne zmęczenie i klatka bardzo się napompowała

5.wyciskanie francuskie leżąc - 10x40kg, 8,8,8x45kg

dużo zabawy z dobieraniem ciężaru, ale poszło nieźle. Bolały mnie niestety nadgarstki a ostatnie powtórzenia niezbyt dokładnie

6.uginanie przedramion ze sztangą stojąc - 10x40kg, 8,8,8x50kg

moc w tym cwiczeniu!!! uwielbiam robić biceps i nareszcie mam do tego okazje.

Ogólnie: za***iście, czułem moc i zmęczyłem się bardzo. Drobne problemy z dobieraniem ciężaru, ale wraz z biegiem czasu będzie się ta kwestia poprawiała. Te 4 tygodnie mają mnie szczerze wczuć w plan, abym potem mógł zrobić niezłą formę na AMP.







Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Jak d**a bolala to chyba znak ze przysiady bardzo glebokie. W Twoim przypadku glebokosc siadu bedzie kluczowa na zawodach.

MOC z Toba

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
no masz mocnego bica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
O k***a bicho seryjnie mocny

w planie masz bez progresu??? np. przy wycisku 3,2,3,2 80kg

bo na mnie nie działa takie cos

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
BAMF - było głęboko. Moja dupa dzisiaj też ała

polaco_922 - nie wiem czy czasami się nie pomyliłem w tej wypisce o 10kg. Ale i tak uważam, że mam mocnego bica

Helss - no tam nie mam progresji, ale dość ostro i tak z tym 3,2,3,2.

Z dietą nie wiem kiedy wystartuje. Niestety sprawa z wagą mi się skomplikowała i w najbliższym czasie jej raczej nie będzie, a na oko nie chce mi się wszystkiego robić. Jak nie teraz to na następnym cyklu treningowym wejdę na dietę. Dzisiaj do pracy po 14 i może być ciężko ze względu na wczorajszy trening. Pozdro

Zmieniony przez - KingCold w dniu 2009-02-03 11:27:23

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Mnie by 3 serie po 8 ruchow na 50kg zabily

btw: jak mozna robic skos w dol na suwnicy? z moich obliczen wynika ze albo trzeba zestawiac za nisko na brzuch, albo pieknie rojzebac sobie bark, bo suwnica idzie po idealnej prostej a sztanga przy wyciskaniu jednak od strony brzucha zmierza w kierunku glowy...


czy to 35, 40kg to sa hantle? bo juz zglupialem

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2009-02-03 11:40:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
to jest wolny ciężar na suwnicy, te 35kg i 40kg. Ogólnie muszę pokombinować z tym ćwiczeniem bo nigdy nie wykonywałem i to prawda, że na suwnicy ruch idealnie po prostej, ale barków nie odczuwałem zbytnio.

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
Wszystko napierdziela, że ała. Jedyne co mnie nie boli to biceps. Triceps, nogi i klatka fajnie czuć. Jutro ciągi. Mam tam ćwiczenie "skłony siłowe". Jak myślicie, czy to po prostu dzień dobry z ciężarem?

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym łaczyć biceps+tricpes?

Następny temat

Przerwa w treningu

WHEY premium