SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamil Nosal - Klasyk, MPJ 2017r

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
Super Marian, dzięki ze nam się wszystkim o tym fakcie pochwaliłaś pisząc specjalnie posta

Dobre siady i moc jak na końcówkę przygotowań :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Banan
Super Marian, dzięki ze nam się wszystkim o tym fakcie pochwaliłaś pisząc specjalnie posta

Dobre siady i moc jak na końcówkę przygotowań :)


nadrabiam zalgłości po tyg w dziennikach i nie chcialem żeby Kamilowi było smuto i pomyslał że od niego nie zaglądam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Dzięki, doceniam :D


Też w sumie zauważyłem że jak wrzucam melatonine na noc to fakt śpi się lepiej, ale przez dzień strasznie przymulony jestem, i właśnie w zeszłym tygodniu nie wrzucałem bo na clenie śpię jak dziecko to w tym tygodniu jak wyjechało t5 to zacząłem wrzucać i cały tydzień bez mocy, wczoraj specjalnie właśnie nie zjadłem i dzisiaj mimo że taka ch**owa pogoda to już zupełnie inne nastawienie. Teraz to tylko czekam na następny tydzień jak winko wkoncu wleci bo już mi brakuje tej ostrości sylwetki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870267
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Coś ten tren za mną chodzi wczoraj ziomek też mi o nim przypomniał, chwilę się zastanawiałem ale nie jednak w tym roku też bez na 90%

Dzieki! Tanio to wychodzi, kupię w następnym tygodniu bo napewno się przyda :)


Zmieniony przez - kamils31 w dniu 2017-09-02 10:34:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ładne siady, nie prostujesz do końca i 4ki mocniej dostają
Ucieczka też sprawna, poleciałeś na maksa, nie poddałeś się i to się ceni, brawo!

Auta szkoda, ale szczęście, że Tobie się nic nie stało. Nawet drobny uraz dłoni, stopy byłby teraz chuyowy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
extra siady, a ucieczka z pod sztangi jeszcze lepsza, tym bardziej jesli to sie pierwszy raz zdarzyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Dzięki panowie! Pierwszy raz taka sytuacja, instynkt obronny zadziałał :D
Za tydzień ten ciężarek musi być poprawiony.

No nawet nie chce myśleć jak bym sobie coś drobnego nawet zrobił, tyle czasu i poświęcenia w dupe. Ale naszczescie jest farcik

A nogi dzisiaj stan krytyczny dopiero, tzw nocy ciężko było z łóżka zejść. Teraz 30minutek cardio to już zdecydowanie lepiej.

Miał też dzisiaj czitek iść, ale raczej sobie daruj i w makro pójdzie burgerek i jakiś dobry makaron własnej roboty.

Wczoraj sobie właśnie dwie porcje takiego makaroniku zjadłem, cholera kubki smakowe w niebie były przez tą krótka chwilę :D



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Ale mega szamka wyszła, miało być jakies pizzahut ale wyszło to i burgerki pierwsza klasa i najlepsze ze wszystko w makro :D



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Poniedziałkowe Łapy

1. Uginanie hantli podchwyt 3s + drop
11 / 13 / 15 / 11
2. Uginanie na modlitewniku 4s 10-7p
17.5 / 17.5 / 10 / 10
3. Uginanie hantli w opadzie 4s 12p 4s negatyw, 1 sec pauza w max spieciu
5kg
4. Młotki 2s
4kg x 20 / 6kg x 15

5. Wyciskanie francuskie sztangielek łamanej siedząc 3s 10p + drop
17.5 / 20 / 20 / 10
6. Wyciskanie francuskie sztangielki siedząc 3s 12p
10kg
7. Wyciskanie francuske hantli leżąc 4s 10p
8. Kickback 2s
3kg x 15


Trening w sumie bardzo dobry, pompa świetna choć na początku było z nią ciężko. Przy modlitewniku i dwóch pierwszych ćwiczeniach na tricki niestety bez progresu z tego jestem jedynie nie zadowolony. A reszta udało się zrobić progress. Szczególnie z ćwiczenia Uginanie podchwytem hantli na bicka jestem zadowolony bo jak zaczynałem redu to robiłem 6 czy tam 7 kg a teraz na ostatnią serię leci już 15kg. Potem jeszcze w pracy luz na koniec miałem to zrobiłem sobie leciutkie 20min bieżni.

A co mnie najbardziej cieszy to samopoczucie moje aktualne, banan na twarzy, beka i wgl świetnie się czuję. A od kad melki nie jem na noc, to żadnego zmulenia

Wtorek:
Wyspałem się jak dziecko,sen od paru dni głęboki jak nigdy no i śpię od dwóch dni rekordowo długo bo po 6.5h

Zarzuciłem właśnie pierwszy raz naczczo t5 na cardio. Wkreca się właśnie i jest moc :D

Potem Plecki

Kolejny dzień HC dzisiaj, tłuszcze ścięte na ok 25g. Białko bez zmian 300-320 węgle też wysoko. W HC ok 400 a Kcal ok 3k, w LC białko delikatnie poniżej 30p, tłuszcz podobnie, węgle 300 a Kcal ok 2.45k
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM info :)

Następny temat

Pierwszy start? Męska sylwetka

WHEY premium